Paggini
dao bi i 100, a ne samo 20. ako netko nemre dati do 100 eur za takvu aktivnost onda jbga ne zanima ga Dinamo dovoljno, ne znam šta da kažem. — fakin
Kumerle
I drugo, koliko bi članova bilo spremno platiti 20 eura više za sponzora na dresu koji bi bio nešto slično Plavom prijatelju? — Paggin i
Zagi
A jebo vas, možemo bez mjerenja ovisnosti i koja od njih više rasturi obitelji voditi raspravu. — Paggini
rokikaciga
Uglavnom, osobna odgovornost. — Zagi
Zagi
javolimtebejako
Meni je ovo dobro pitanje za informativnu anketu članova — The Undertaker
Jos-Optimus
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.