Jos-Optimus
db-izbjeglica
Svi mi svašta smatramo, ali je u praksi drukčije. Ljudi bi prodali Nevistića za milijun eura, ali u praksi je teško dobiti i jedan euro. Tako i sa sponzorima, misliš da se svi trgaju da daju Dinamu milijun ili dva, pa čak i pola milijuna? Koju stranicu prije je netko dobro objasnio kakvo je stanje na hrvatskom tržištu. Nažalost, to je realnost. — rioda
rioda
raspravljamo, jel to neto nloše? ako ne postoji, znači li da za sezonu, dvije ili 5 neće postojatii? — db-izbjeglica
zašto parcijalno citiraš?
zašto ne citiraš i dio posta ispod? — db-izbjeglica
Papastrumf
gledajte, htjeli smo biti klub u kojem će članovi imati pravo glasa u donošenju klupskih odluka. — db-izbjeglica
Tradicija bunta
Svi clanovi koji su protiv kladionice kao generalnog sponzora pod svaku cijenu mogu krenuti prikupljati vlastite donacije. Neka ih deponiraju na bankovnom racunu pa ako do isteka ugovora s Favbetom skupe najmanje istovjetan iznos koji dobivamo od ove kladionice neka sa tim odu pred Upravu i iznesu svoj poslovni model gdje ce na prsima stajati natpis Dinamo clanovi. — scooniepenn
VaxMerstappen
The Undertaker
jedan u nizu
Paggini
Ludovic IX
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.