Bosskovitz
Noel
Ni ne mora. Ali bi trebao tu i tamo razmisliti o tome da prva stvar s kojom se neki njegov budući mladi navijač susretne ne bude dres s logom kockarnice. I da kad dođe na stadion u poluvremenu ne gleda simpatičnog favbet lava ili medvjeda kako puca penale u nagradnjači. Pričamo o gestama, malim koracima i potezima s kojima klub ima priliku koliko toliko utjecati makar na okolinu koja mu je sklona i bliska. Zar nije neprirodno da klub animira djecu po školama, pa im onda favbetova maskota ispucava poklone s tartana Maksimira? — Tradicija bunta
rioda
emilperska
Dzoni
Marlboro i Ferrari kao jedan od najstalnijih primjera :smile: — JMastermind
Medvedgrad
Zvone, zovi gospodina Siemensa, nista nije ljepse na dresu izgledalo!!!
Kao Arsenal i O2, kao Liverpool i Carlsberg, kao Inter i Pirelli — Paggini
scooniepenn
scooniepenn
Jurki
Mene smeta što nam je sponzor Coca Cola koja je veče zlo od pive i vina — FelceAzzurro
markoli
jakov1
Pa cijela poanta od pocetka rasprave je da Dinamo od sponzora zaraduje jako malo u usporedbi s Europom i transferima. To znaci da ti jedna precka ili gol razlika izbije vise love nego sta ti tri favbeta daju godisnje. Da ne pricam koliko smo popusili na transferu Sucica zbog onog maloumnika i koliko cifre transfera opcenito ovise o faktorima na koje se ne moze utjecati ni planirati.hoćemo li onda odustati od toga što smo propagirali ili ćemo odustati od nekoliko milijuna eura? — Bosskovitz
Crni86
Ako netko tvrdi da je jedan sponzor vazan faktor u toj jednadzbi — jakov1
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.