• xavier
    11.1k
    Dinamo mu je "u krvi" i navija za Barcelonu :smirk:
  • Neki tip
    19k
    pa ko tebi.. Dinamo ti je u krvi, al navijaš za Man United :joke:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    zaboravio je napomenut i Sesvete :rofl: :cool:
  • xavier
    11.1k


    Ja u principu za to ne koristim izraz "navijati" niti sam ikad bio član Uniteda ili tako nešto.
  • mniokl
    254
    Nisam znao da on navija za Dinamo,odmah sam mu oprostio loše tekme u grupi velikih natjecanja.
  • Neki tip
    19k
    ma znam, zajebavam se. :wink: al čisto sumnjam da Alilović išta više od toga "navija" za Barcu. Ili da je njihov član. :smile:
  • r1oma
    1.5k
    z8vjpsfp5fz0awxb.jpg

    Fokus na majicu :grin:
  • dELMINIUM
    16
    Zanimljivo je kako dosta ljudi iz akademske zajednice aktivno prati Dinamo. Budući da se konstantno vuku paralele između navijanja i obrazovanja ovo je zanimljiv podatak. Osobno sam bio student kod dva profesora koje sam redovno susretao na utakmicama.
  • Neki tip
    19k
    ima nešto intelektualnog snobizma u akademskoj zajednici pa tako i gledanja nogometa i nogometnih navijača (fanova u širem smislu) svisoka, ali u principu - tko je nogomet volio i za Dinamo navijao prije titule doktora znanosti i mjesta na nekom od fakulteta, taj nit je zanimanje za nogomet niti ljubav prema Dinamu izgubio zbog tih par kratica pred imenom.
  • luftwaffe
    645
    Peter Ike
    Nekada je ime Dinamo po svem komunističkom svijetu bilo znak zaludjele utopističke ideologije. Ali milijuni Hrvata u tom imenu otkriše sinonim hrvatstva jer su brojni ginuli i bivali progonjeni radi tog znaka. I promijeni se, postade nešto sveto, drago i hrvatsko.

    Vodotoranj je vukovarski nekada značio tek jedno od brojnih uspjelih graditeljskih zdanja. Ali granate koje ga probodoše, posvetiše ga i on postade simbol svete žrtve. Vukovar poče značiti najsvetije tkivo nove Hrvatske, Ovčara poče značiti zapanjujuće nevinih stradanje iz mržnje… Opet se sve izmijeni u očima onih koji s njim susjećaju i ljube ga.

    Križ je u rimsko vrijeme bio znak sramote, rugla, poraza i prezira. Ali Krist koji bješe raspet na njega, posveti ga i on postade najsvetiji znak spasenja, pobjede, ljubavi i znak najveće časti.

    Poklič "Za Dom spremni!" – što god da je ikad značilo – posvetiše oni koji pod tim sloganom i stijegom za Domovinu pogiboše. Svima kojima je žrtva za Hrvatsku sveta i istinski je časte, s njom i ovaj znak i stijeg i amblem jednako i časte i ljube.

    U krvi isprano, na križeve raspeto, pred streljane postrojeno, granatama pogođeno, ljubavlju zaliveno, smrću posvećeno, sve se spere, umije i preobrazi u očima onih koji žrtvu štuju i vole.
  • Keyser Soze
    8k
    Ratko Martinović večeras u Podcast Inkubatoru

    rww0tf5kpqqd26ty.png
  • Gelipter
    3.4k
    "Volim samo Dinamo, alkohol i političku nekorektnost." R. M.
  • Nolifer
    6.4k
    on isto kak vjetar puhne, malo za dinamo, malo ismijava Hrvatsku sa svojim ''humorom'', niš mu više ne vjerujem...
  • Papastrumf
    9.3k

    Ako zona uvede zlatne maline, ti si glavni favorit za dobitnika.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.