• BluePhone67
    3.2k
    Maknuti, ako sto treba nadodati i oduzeti recite pa cu i ostalo rijesiti.
  • Kwedi
    3.8k
    Tomislav Tomašević (Zagreb je naš)
  • LovroZG
    1.3k
    Dvaput si Rakitića stavio.
  • MarkoN86
    30
    Domagoj Jakopović Ribafish,Tomislav Perko putopisci i blogeri
  • Markisha
    73
    Drago Ćośić
  • ŠKORPIONI ZAGREB
    50
    Tomislav Tomašević (Zagreb je naš)Kwedi

    Bravo to nam je stvarno na ponos da jedan takav antihrvat i cetnik bude Dinamov navijac molio bi da neko pametan i odgovoran ovo pobrise
  • BluePhone67
    3.2k
    Necemo brisati ljude zato sto je netko ljevicarski smrad i obrnuto ili šupak sa lijepim hrvatskim imenom, a navija za klub, a ako ne pripada klubu izbrisat cemo sve kao i ostale, ali neka se ljudi prvo izjasne ako nesto vise znaju o nekome. Ja ne znam za koga Tomasevic navija kao i za puno ljudi sto su napisani. Ne moram se slagat sa njegovom ideologijom i ne slazem se ali neka ostane na popisu, pa ako i je stvarno Dinamovac mozda netko pametan cita ovaj forum u nekoj prilici ga upita sto je on ucinio za zagreb i dinamo u koji se kune.
  • deda
    27.7k
    Nemojte pretjerivat. Da ne bi brisali ljude zbog krvnih zrnaca
  • Kwedi
    3.8k
    Ja ne znam za koga Tomasevic navija kao i za puno ljudi sto su napisani. Ne moram se slagat sa njegovom ideologijom i ne slazem se ali neka ostane na popisu, pa ako i je stvarno Dinamovac mozda netko pametan cita ovaj forum u nekoj prilici ga upita sto je on ucinio za zagreb i dinamo u koji se kune.BluePhone67

    poznam ga. išao je još na dinamo od newcastlea.

    u gradskoj skupštini prošle godine zna se kaj je bilo po pitanju stava gradskih zastupnika oko privatizacije dinama.

    dok su oni kojima su puna usta dinama i zagreba prodali se bandiću za kikiriki i gradski ured za kulturu, te su svoj, naglašavam svoj prijedlog povukli sa točke dnevnog reda dok su bili za govornicom, tomašević i ekipa su glasovali protiv preoblikovanja dok se ne provedu izbori u klubu.

    tak da, taj "antihrvat i četnik" kak neki vele više je bio na liniji od onih kojima bomboni ispadaju iz usta na spomen dinama, a dinamo su iskoristili za svoje guzice i političku trgovinu
  • BluePhone67
    3.2k
    Zato sluzi forum za razmjenu misljenja i da se nekad objasni situacija ukoliko je ona moguca bez obzira o kome se radi.

    Popis poznatih bi nam svima trebao sluziti kao neki salabhter za buducnost i mozda neke humanitarne akcije, za marketing, za podcast, za video i poziv na tribinu, za bilo sto se moze u nekom trenutku povezat netko sa popisa i sa Dinamom u bilo kojoj konzumaciji.
  • ŠKORPIONI ZAGREB
    50
    Tomislav Tomašević (Zagreb je naš)Kwedi

    vesna pusic, neven ciganovic, dalibor petko,vladimir seks,antonija blace,...
  • Nino Bule
    11.4k
    Tomasevic je za razliku od tih cak proveo neko vrijeme na tribini
  • xavier
    11.1k
    Ivan Rakitić (Barcelona)BluePhone67

    79ff0f22-5e4b-4a7a-8350-89e1486e2a28-dres765.jpg?v1

    :joke:
  • reziser
    6.2k

    i ja sam vidio to
    ali nigdje nije rekao da navija za hajduk...
    dobio ju na poklon...na presici
    pa nemre tam reć da ga neće
  • xavier
    11.1k


    Ma naravno, uostalom, Rakitić je, za razliku od puno drugih s ove liste, javno rekao da navija za Dinamo. Samo mi je slika bila zanimljiva :blush:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.