• xavier
    11.1k


    Nisam ni ulazio u to na koji točno način formiraju cijene, samo odgovaram kolegi tko je on :smile:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Što se tiče tih cijena. Tamo na Transfermarktu je jednostavno takva grupa ljudi koja smatra da je Stojke rupa i krivac za sve golove koje Dinamo primi. Tako mu onda i formiraju cijenu.
  • deda
    27.3k
    Da bi vrijednost bila što preciznije procijenjena dobro je da što više ljudi sudjeluje u procjeni. Na taj način se odbacuju radikalni stavovi. Nema logike da ocjenjuju Karačića s vrijednošću 2, Mohu 1,5, a Stojketa 0,85.
  • NORTE
    8.9k
    Forumaš na Snetu koji formira TM cijene za Hrvatsku.xavier

    Forumaška procjena vrijednosti, a ne cijena igrača. Znam da je takva neka priča o tim procjenama, al meni je ovo ipak malo previše... Nikad nisam pratio vrijednosti Hnl igrača, čak ni godinama uopće bio na TM. Znam da je sve počelo u Njemačkoj upravo na taj način i sve super, stranica općenito za pohvalu.

    Kvazi novinari te forumaške procjene vrijednosti momčadi lupaju u naslove članaka. Igrač vrijedi onoliko koliko za njega traže menadžer i klub tj. koliko plati klub kupac. Konkretno, Stojanović vrijedi onoliko za koliko ga Mamići puste iz kluba.
  • xavier
    11.1k
    Forumaška procjena vrijednosti, a ne cijena igrača.NORTE

    Naravno.
  • Morales7
    184
    Lokosi potvrdili odlazak Karačića
  • NORTE
    8.9k
    Lokosi potvrdili odlazak KaračićaMorales7

    Zona je mjesto gdje treba pisati sve, dakle njegov novi klub je Rijeka?
  • xavier
    11.1k


    Pa napisano ti je da ide u Italiju. Ne želi u Rijeku prvenstveno zbog jako male plaće (100.000 eura) koju su ovi spremni ponuditi.
  • NORTE
    8.9k
    Pa napisano ti je da ide u Italiju. Ne želi u Rijeku prvenstveno zbog jako male plaće (100.000 eura) koju su ovi spremni ponuditi.xavier

    Je, spominjala se već Brescia, zaboravio već na to.
  • Morales7
    184


    E to nisu napisali
  • marcio amoroso
    31.8k
    u0ly8uz6ymagewzs.jpeg

    Pljuvanje Stojketa na TM se nastavlja.
    Ako bude trebao prevod recite.
  • Eduardo
    17.1k
    mogu titlovi, hvala :grin: pošto je slika pa se ne može tekst kopirati.
  • mniokl
    254
    Stojanović je bolji igrač od Karačića,igra u boljem klubu i ima veću plaću.A ovi mogu lajati na mjesec.
  • marcio amoroso
    31.8k
    “Karacic prelazi u Bresciu.
    Pitam se zašto Dinamo nije ponudio Stojketa umjesto njega.
    Svi mi smo upoznati sa kvalitetom Stojketa, davno je prešao svoj zenit i pokazuje se da šteti klubu više nego što mu pridonosi i da nema potencijala da se razvija.
    Jedan Karačić nije dobio ni priliku da pokaže ima li kvalitet za Dinamo ili ne”

    Eto @Eduardo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.