• Navijač Dinama
    7.3k
    Gorica ponovno povela
  • Dino
    2.2k

    Nek se barem stvore europski ambijent kad ne mogu prolaz u grupu :lol:

    1:2 gorica
  • Gelipter
    3.4k
    Uz te lopte jedino kaj ih veže uz Ligu prvaka je milodar koji im je Dinamo osigurao svojim rezultatima u Europi.
    Inače, 2:2 trenutno
  • Bosna86
    11.5k
    S obzirom da smo im mi glavni sponzor godinama, krajnje je vrijeme da se pokrene inicijativa da naše ime stoji na dresu... Naravno, sponzor zadržava sva prava na dizajn
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Opet Gorica povela, dva puta dopustili jugu da se vrati, toliko o tome da ih neće podcijeniti :rofl:
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    E moj Mitroviću šta je ovo bilo xD
  • marcio amoroso
    31.8k
    Toliko su jadni da se čovjeku više glupo sprdati s njima.
  • Infinity
    15.1k
    Gorica je s ove dvije pobjede definitivno pokazala da spada u sami vrh HNL-a. Zabiti osam komada Osijeku i Hajduku u tjedan dana nije mala stvar.

    Hajduk nakon 14 kola zaostaje 12 bodova za Goricom. Ovo je sad vec lagano nabijanje kompleksa. Nova Rijeka.

    Ne mozes biti jedan od dva najveca kluba u drzavi, a da tri kluba imaju bolji omjer protiv tebe. 7-2-2. Ne kazem da nisu, nego sto si dozvoljavaju i kako su nisko pali. Dominirali su nad Rijekom 20 godina i ovi za 10 godina nadoknade tih 10. Gorica ih tri sezone vec sprda, a mislim da je konacno vrijeme da budu ispred njih. Ovih +12 tesko da ce prokockati.
  • Carrasco
    4k
    Potpuno očekivana pobjeda Gorice. Hvala kladama na 3,60
  • deda
    27.3k
    Da citiram svoju izjavu nakon Varaždina prošli tjedanxl1jh17k4msmvzc0.jpg
  • mniokl
    254
    Meni ih je čak i malo žao. :razz:
  • Mali dioničar
    13.9k
    Već 9 godina slušamo sranja njihovih filozofa.

    Kad su srali da Dinamo ide u kurac, dogodila se Rijeka.

    Kad su počeli srati da Rijeka ide u kurac, dogodio se Osijek.

    Kad su počeli srati da Osijek ide u kurac, dogodila se Gorica.

    Čeka se Šibenik.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Na konačnu naplatu dolaze sad već i desetljeća izmišljanja protivnika, problema, izlika, bjezanje od odgovornosti, gledanja u tudje dvoriste, zivota na staroj slavi, popuštanja "mišljenju ulice", kroničan nedostatak struke i kvalitete. Više apsolutno nitko nema ni gramčić respekta prema njima kao klubu, instituciji ili šta već ne.
    Malo je reć da guštam
  • Bosna86
    11.5k
    Dok su jedni bojkotirali Arsenale, Bayerne, Parise, napuštali proslave prvaka, drugi su se sjetili poštenja kad su dotakli dna... S jedne strane proljece u Europi i mjesec dana do presude, s druge strane živo blato i sredina tablice s tendencijom pada

    DVA SVIJETA RAZLIČITA, NISMO ISTI I NIKADA NEĆEMO BITI!!!
  • og1986
    2.9k
    .Neka do kraja života ostanu u borbi za sredinu tablice. Navijači mi njihovi svejedno idu na jetru sa svojim filozofijamai glupostima.

    Najbolje je šta sam postao rezigniran prema tom južnjačkom klubu. To dovoljno govori o njihovoj važnosti za hrv nogomet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.