• marcio amoroso
    32k
    iskreno ne znam gdje onda zapinje.xavier

    Sudačka organizacija. Ne daju im jednostavno.
  • xavier
    11.1k
    Kaj nije prošle/pretprošle godine bila neka drama s nekim da je izabrao sve Dinamove igrače pa su mu to zamjerili svi u klubu i navijači?
    Čak bi rekao da je to Škorić bio :chin:
    Crusades1986

    Da, on je prošle godine birao svih 5 igrača iz Dinama. Nije stavio čak ni Mirka Marića koji je imao jako puno golova nakon jesenskog dijela.

    No ove godine je u Osijeku bitno drugačija atmosfera...
  • Mali dioničar
    14k


    Nije da nema argumenata je je Caktaš najbolji igrač Lige, ali da im on odskače i da nakon njega nemaju nikoga tko bi mogao igrati u Rijeci ili Osijeku, vidi se iz aviona.

    Meni je osobno i Gyurcso dobar, pa i Jairo. Nije mi jasno da je Dinamo bacio oko na Jradija, jel to neka zajebancija, ne vidim baš u njemu toliki potencijal.

    Prije dvije godine smo imali raspravu Livaković ili Posavec, a prije 7-8 godina najbolesniju raspravu ako mene pitaš Kovačić ili Radošević. Recimo baš je direktni duel bio na ovoj utakmici, to je bilo predobro za gledati...

    https://hrnogomet.com/hnl/utakmica.php?id=5574&lang=hr
  • marcio amoroso
    32k
    Meni je osobno i Gyurcso dobar, pa i Jairo. Nije mi jasno da je Dinamo bacio oko na Jradija, jel to neka zajebancija, ne vidim baš u njemu toliki potencijal.Mali dioničar

    Dinamo je htjeo da dovede Jaira. Vjerojatno si ih pomiješao.
  • Mali dioničar
    14k
    pomiješaomarcio amoroso

    To mi ima smisla, on izgleda dobro na terenu.
  • xavier
    11.1k


    Pa Caktaš nije sporan, ali koji drugi njihov realno konkurira za top 5? Niti jedan.

    Dinamo je Jaira i htio, ne Jradija.
  • marcio amoroso
    32k
    Realno u prvih 10 igrača lige je 9 igrača iz Dinama plus Caktaš.
  • xavier
    11.1k


    A to se očituje i po plaćama jer je 10 najplaćenijih igrača u Dinamu.

    Ja bih u tu kombinaciju uz Caktaša ubacio i Miereza i Andrijaševića.
  • The Undertaker
    4k
    Po meni, gledajući učinak ove polusezone, Silva je bolji od naših bekova, Halilović je bolji od Jakića, Caktaš je tu negdje sa Majerom, Lovrić je boljii od Oršića, čak mi je i Nevistić tu negdje sa Livakovićem.
    Ne kažem da su svi oni bolji igrači od dinamovih ali su više pokazali u polusezoni.
    Znam da je kraj polusezone popravio dojam ali sjetite se početka.
  • Bosna86
    11.5k
    Kakav Caktas, sta vam je ljudi... Gledam svaku Hajdukovu utakmicu, čovjeka nema na mapi 90% vremena, hoda, ne igra obranu... Ima tu jednu elitnu karakteristiku da dobro osjeća prostor i tjt... Ni u 15 naših
  • marcio amoroso
    32k

    Po čemu je Lovrić pokazao više od Oršića?
    U HNL-u Lovrić puca penale, Orša ne. Lovrić ima jedan gol više.
    Po čemu Halilović vise od Jakića? Pa Halilović je skoro cijelu polusezonu bio ozlijeđen?
    Po čemu je Caktaš pokazao više od Majera? Po golovima ovoj sirotinji sa dna ljestvice?
    Silva isto tako, dominirao je samo protiv ove buranije dolje. Protiv Gorice se nije vidio, protiv Basela ili Dinama također.
  • Markelo
    2.5k
    Gorica povela. Šok na poljudu. Nitko to nije očekivao
  • ZgBlue
    484
    hahah dobro su se držali prvih 6min
  • Bosna86
    11.5k
    Valdas je Juce rekao da ih neće podcijeniti, vidi se da su od prve minute ušli maksimalno
  • Gelipter
    3.4k
    Zanimljivo je da se na Poljudu igra s loptom Lige prvaka. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.