• SAS1987
    13.5k
    nadam se da ga u 16-ini finalaMali Zeus

    Prema internim informacijama cilja na barem 1/4 finale BiH kupa sa Širokim ili Zrinjskim. Ja mislim da bi mogao i do finala.
  • Ero
    934
    Prije sa zrinjskim, nema on više neke veze sa Širokim.
  • NORTE
    9.3k
    novi igračKwedi

    Većinom igrači iz zadnje dvije sezone, ostala pojačanja uglavnom dobri igrači, nikakvi anonimusi. Prezimljavanje je jako blizu.
  • Dino
    2.2k
    Treba pričekati ovu sezonu.Majki2111

    Mene zanima Majkijeva analiza onog kaj je nas dragi trener dosad pokazal
  • Majki2111
    2.6k
    Ma vidit ćemo. Ak dobije zadnje dvije izjednačit će se a Bjelicom prve godine u grupi... A onda dalje treba vidit. Ne znam zašto bi moje mišljenje tu bilo relevatno/referentno. Imaš u opčenitoj temi dobar tekst pa pročitaj.

    Al sve mi se nekako čini da se momčad psihološki oriprema na daleke domete u EL. Dakle četvrtfinale i dalje. A i realno. Uz Mišića i možda pokoje pojačanje, ne vidim razloga zašto se nebi borili za trofej EL. Il bar finale... Ekipa me sprdala kad sam na ljeto 2019 prognoziro prezimljavanje u LP a bili smo blizu. Tako da bi se složio s Eduardom ili infinity ili ko već kaj je reko, osmina finala je NAJMANJE kaj trebamo ciljat.
  • deda
    28.1k
    A šta reći nego se posipat pepelom, bolji je on izgleda nego što si želimo priznati. :nerd:
  • Kwedi
    3.8k
    I izbio argument Bjelice kako je Dinamo jak i dobar dok nema Mamića u klubu
  • Mali Zeus
    9.8k
    Nadam se samo da zbog nekih van nogometnih okolnosti neće doći do tog da on ne bude na klupi na proljeće.
  • serbus
    3.6k
    Možda je ipak do priprema dinamo je doskočio koroni. Već se desetljeće pripremamo za igranje bez publike i dok su tek sad svi u šoku što se igra bez navijača, mi sad to naplaćujemo kao iskusnjare.
  • Dudu
    2.6k


    Ovo pije vodu, baš jučer prije utakmice komentiram s frendom. Svaki teren je domaći teren :rofl:
  • NORTE
    9.3k
    Šta ćemo ako Zoki zbog presude više ne bude trener? Crveni krvošikljaši ga zaustavili?
  • xavier
    11.1k


    Pa s obzirom na salvu uvreda sa sjevera koju je Zoki doživio odmah u prvoj utakmici, prilično sam siguran da njemu publika sigurno ne fali :cool:
  • deda
    28.1k
    Dinamo Zagreb finished first in the UEFA Europa League group. It is questionable whether Zoran Mamic will leave the club at this moment. Will
    @uaefa_ae
    wait for him at least until March of next year or will it turn to another candidates
  • Građanski1911
    327
    Nisu napisali zašto je questionable...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.