• Navijač Dinama
    7.3k
    Svaki teren je domaći terenDudu

    Što se dijela vezanog za tribine tiče da, a što se travnjaka tiče to i ne baš.. :lol:
  • xavier
    11.1k
    a što se travnjaka tiče to i ne bašNavijač Dinama

    Nije čak ni samo to. Na stranu što nema gledatelja, ali nije baš isto putovati busom ili avionom, odsjesti u hotelu i onda igrati na "nepoznatom" stadionu te igrati doma na stadionu gdje svaki dan treniraš i znaš "svaku ciglu" (ili u slučaju Maksimira, svaki komad hrđavog željeza koji viri iz betona i prozor koji se opasno nakrivio i prijeti da će pasti).
  • Stihl
    3k

    A šta reći nego se posipat pepelom, bolji je on izgleda nego što si želimo priznati. :nerd:
    Ma nek ide u pizdu materinu. Naravno da mi je drago kad Dinamo pobjedi, ali znas kaj je tu sad najgore? To kaj bu se sad ovo govno diglo u nebesa i ko bu ga sad steral...
  • Markelo
    2.5k
    Bit će uskoro: "Zoki je krao al nam je i rezultate dao"
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Bit će uskoro: "krao je al je i rezultate dao"Markelo

    već je neko vrijeme tako...
  • Stihl
    3k
    Toga se i bojim...neka me niko krivo ne shvati ali zbog toga sam jednim dijelom priželjkivao da Dinamo ispadne iz skupine i da ne osigura proljeće. Nemojte odmah sad osuđivat ali to govorim zbog višeg cilja, nema mi ništa draže nego kad pobjedimo ali iskreno žrtvovao bi neprolazak skupine samo da Zoki nemre reć da je uspio i da ode.
  • Nino Bule
    11.4k
    Meni je u najmanju ruku bilo svejedno, ali sigurno bi losi rezultati ubrzali sklanjanje zorana bar s trenerskog mjesto. Ovako nam ostaje nadat se da ce pravosuđe odradit svoje pa ce on odjebat u arabiju.
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim da je već dokazano da nikakvi rezultati, ni dobri ni loši, neće maknut njih iz kluba. Jedino kaj ih može je politika i pravosuđe. Da, on sad ima neku satisfakciju da je pokazao da može i on proću tu grupu, neka mu to bude mala satisfakcija dok je u egzilu i nekoj devojebini a ovi rezultati, koeficijent i sve ostalo Dinamu ostaje narednih 5 godina u kojima se nadam da će braća biti samo duga ali i prespavana mora...
145678Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.