• Carrasco
    4.1k
    3,7% osvojenih bodova na gostovanjima... Čestitke i od mene!
  • Neki tip
    19.2k
    3,7% osvojenih bodova na gostovanjima... Čestitke i od mene!Carrasco

    Bitan je trend.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Možda ga krene.
  • NORTE
    9.1k
    Zoki ima apsolutnu moć u Dinamu. Dovodi koga želi, podaje koga hoće. On je najodgovorniji za svaki rezultat. Kao i za igru momčadi. Za ispadanje od Fradia, za neigru protiv Feyenoorda, itd. Ne kreira mu momčad Miško kao šampionskom Keku.
  • Neki tip
    19.2k
    Ne kreira mu momčad Miško kao šampionskom Keku.NORTE

    Miško se nikad nije pravio da posebno dobro razumije nogomet. Bar ne na stručnoj razini. Mislim, zato, da Miško osim kad je riječ o lovi, nije puno pametovao oko slaganja momčadi.

    Šampionsku Rijeku slagao je Srećko Juričić kao sportski direktor i Kek kao trener.
  • Kwedi
    3.8k
    Pa dobro, šampionsku Rijeku su indirektno složili i Zdravko i Zoki sa šleperom igrača :smile:
  • Neki tip
    19.2k
    napisah pa izbrisah taj dio.. ;) čisto da ostane jasan odgovor na mišljenje da je riječ o Miškovom slaganju ekipe.

    Ali da, slažem se s tobom.
  • The Undertaker
    4k
    Ako me sjećanje ne vara, u šampionskoj Rijeci nije bilo puno bivših igrača Dinama i Lokomotive (Andrijašević, Maleš). Dinamo im je logistički pomogao u početku, da se dignu na određeni nivo bez puno ulaganja.
  • NORTE
    9.1k
    Mamić ih je najprije ostavio u ligi, dao desetak igrača pa domaćinstvo superkupa. Ti igrači su posljedično doveli do rezultata i novca od Uefe i transfera.


    Šampionsku Rijeku slagao je Srećko Juričić kao sportski direktor i Kek kao trener.Neki tip sa Zapada

    Poanta je da je Miško odlučivao o novcu, koga će se prodat a koga platit. Ostali su samo predlagali igrače za dolazak, bili plaćeni da vode momčad na terenu. Zoki odlučuje sve, odgovoran je za svaki rezultat i svakog dovedenog i prodanog igrača.
  • Ali
    1.9k
    Ako zanemarimo kaj je slab na lovu (to je ceata ljudska mana), tj. nikad dosta...
    A pricamo o treneru, po meni ispodprosjecan trener.
    Sam si je kriv sto nije bolje poslozio stozer, on se zeli igrati managera engleskog tipa, a nema team za to. Tu moras imati 5-6 specijalista koji ce gristi 10 sati dnevno. On se okruzio poslusnicima i priprema i vodjenje je na razini '80 , na galamu, a to je davno proslo.
    Sreca pa u hnl nema prave protivnike.
    Sad cete me napasti, ali meni ni Bjelica nije bio neko cudo, ima odlican stozer, ali sam Bjelica ima zelju biti u centru paznje, imao je dobrih dapace odlicnij utakmica, ali uzivo sam ga gkedao i na mucenju od nogometa po meni na previse utakmica.
    Moj favorit je jednog dana da Niko Kovac dobije priliku i to ugovir na 5 godina, tada bismo proljece igrali pod normalno i to sa velikim sansama
  • Zambatine škude
    2.1k
    Ako zanemarimo kaj je slab na lovu (to je ceata ljudska mana), tj. nikad dosta...Ali

    Biti slab na lovu uopće ne mora biti mana. Biti slab na tuđu lovu je već druga priča.
  • NORTE
    9.1k
    Bio ili ne bio na klupi rezultat od sutra je njegov. Čovjek drži sve vezano oko momčadi, odlasci, dolasci, sastav...
  • Neki tip
    19.2k
    Moj favorit je jednog dana da Niko Kovac dobije priliku i to ugovir na 5 godinaAli

    Misliš možda da Dinamo dobije priliku od Nike Kovača? :)

    Meni je Dinamo najveći, ali čovjek koji je na klupi već 3. kluba liga petice, teško da čeka "priliku" na klupi našeg Dinama. :)
  • xavier
    11.1k


    Da, nije ni Bjelica neki trener za Dinamo i treba nam puno bolji...zašto stati na Kovaču? Allegri i Pochettino su slobodni. Zapravo zašto ne pokušati preoteti Kloppa Liverpoolu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.