• prefontaine
    6.1k
    mogu shvatit apsolutno ako netko nece dat 15-20 eura da se smrzavaCrni86

    Pa i na novom stadionu će se smrzavati. Izgradnjom novoga stadiona, klima se definitivno neće promijeniti. Znači nije do stadiona,već do klime?

    A i kažu da je na jugu države toplije...
  • znajdatevolimja
    2k
    Pa i na novom stadionu će se smrzavati.prefontaine

    Ako se ne varam, na članskom danu je Nauković rekao da će novi stadion(Maksimir) imati grijanje.
  • Crni86
    19.2k
    jesam negdje napisao da ne radis? Umjesto tih 30 redova mogo si poslat jos dodatnih 30 poruka.

    Poanta je da trebamo na negativu ic pozitivom, a ne negativom. Trosit energiju i vrijeme na prave stvari, a ne kuknjavu i ponavljanje gradiva svakih 5 utakmica. Od tog nemamo nista, 98% zone ce se slozit da je takav dinamov prosjecni navijac i kaj cemo sa tim? Koji je dobitak toga? Sta klub dobiva sa tim?

    Jesi potaknuo raspravu? Nisi, jer si reko sve sto je prozvakano vec 568 puta i sa cim se vjerojatno 99% ljudi slaze. Oce netko zbog tog posta doc na tekmu dodatno? Nece, jer tu su svi hc navijaci i idu na tekme ak mogu.
  • Efes Pilsen
    14.6k
    To stoji, ali jedno je bit na ovoj ruini gdje si potpuno na otvorenom da te siba vjetar, posebno na gornjim tribinama, a drugo na zaokruzenom stadionu..
  • pjetlić
    248
    Kakva je ocekivana potraznja za Dansku i oce se moc kupit karte za domace tribine?
  • BBBaranja
    4.5k
    U ponedjeljak, 19. siječnja, u 10 sati počinje zaštićena prodaja ulaznica za nadolazeću utakmicu protiv GNK Dinamo, kako lokalno, tako i online. Dakle, do tada pa do četvrtka, 22.01.2026. do 9 sati ulaznice mogu kupiti isključivo aktivni članovi NK Osijek za sezonu 25/26., a osobe koje postanu članovi - automatski odmah ostvaruju pravo kupovine ulaznica u zaštićenom razdoblju. Od četvrtka u 10 sati kreće slobodna prodaja bez ikakvih uvjeta i trajat će do nedjelje, 25. siječnja, kada je i dan odigravanja spomenutog prvenstvenog dvoboja.
  • blue heart 72
    3k
    s obzirom da je zima i nije baš neko "atraktivno" gostovanje, te Herning nema zračnu luku mislim da bumo svi koji mislimo ići dobili ulaznice za gostujući sektor.
    Možda bude veća navala ako Hrvatska uđe u polufinale rukometa (u što ne vjerujem) koje se igra dan poslije naše tekme
  • deda
    43k
    Za FC SB u ponudi još 7.432 ulaznice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.