• 000
    941
    GerT3HX.jpg

    Dakle... Vraca se Hajrovic, napaljen poput siparice na ovu utakmicu. Ostali smo bez Stojanovica, Bjelica ce morati izmisliti nesto u zadnjoj liniji.
    Decki su motivirani, sjever ce otpuhati Cehe preko pruge na Borongaju, a na plavim bluzama je da to materijaliziraju.
    1. Koji klub ce biti na izvlacenju kuglica za sljedece kolo? (10 votes)
        Dinamo, drugo poluvrijeme iz Plzena ne moze se ponoviti
        90%
        Viktoria, nisu najatraktivniji, ali prolaze na iskustvo
        10%
  • Hipo
    406
    Dajte bez ovog "stadion maksimir zagreb" u naslovima tema domacih tekmi.


    Dobivamo ovo na silu.

    Želim u petak pratit ždrijeb na aparatima.
  • Bosna86
    11.1k
    Bogu hvala i sljedece gostovanje 3 hiljade ljudi u crnom i slika Stepinca preko cijele tribine... Pa nek Dea 9 clanaka napise
  • Infinity
    14.9k
    Bit cemo mi svi u petak na aparatima, samo ne znam hocemo li pratiti zdrijeb.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Nadam se da će Hajrovic jedan od tri ili četiri šuta koja će vjerovatno imati pogoditi onako kako je pogodio ovaj jučer. I da, iznenadilo me da Orša ima onako dobru ljevicu.
  • deda
    26.3k
    No kaj ste se smrzli, zgazit ćemo ih ko Jure četnike na Romaniji.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma kakvo gaženje, 1, 2:0 i to je to. Bit će tvrda tekma i juriš će tek krenut kad nekome propadne plan A, a to će bit pred kraj tekme.
  • deda
    26.3k
    Ma nećemo bezglavo, nismo djeca.
  • 000
    941
    Eventualni prolazak cu svakako proslaviti odlicnim plzenskim pivom, samo da opet ne iskoci neki Jelen, Pernica, austrijski zlocinac....
  • Infinity
    14.9k
    Ne spominji mi Jelena, cini mi se da me i danas vise boli on nego Pernica.
  • 000
    941
    Bas, kuda je ona lopta sve prosla... Uh.

    Da li bi mogao Gavra od prve minute, kao svojevrsno iznenadjenje za Cehe? Nekako ga Nenad previse skriva.
  • Infinity
    14.9k
    EL u prvom kolu knockout faze daje prednost prvoplasiranim ekipama, tj. oni 'jaci' imaju prednost da uzvrat igraju kuci. Evo kako je su zavrsavali mecevi posljednjih pet sezona nakon minimalnog poraza u gostima.

    Dortmund - Atalanta 3-2 (uk. 4-3)
    Celtic - Zenit 1-0 (uk. 1-3)
    Steaua - Lazio 1-0 (uk. 2-5)
    Bilbao - APOEL 3-2 (uk. 3-4)
    Gent - Tottenham 1-0 (uk. 3-2)
    Krasnodar - Fenerbahce 1-0 (uk. 2-1)
    Anderlecht - Olympiakos 1-0 (uk. 2-1)
    Midtjylland - Manchester United 2-1 (uk. 3-6)
    Sparta - Krasnodar 1-0 (uk. 4-0)
    Villarreal - Napoli 1-0 (uk. 2-1)
    Saint-Étienne - Basel 3-2 (uk. 4-4)
    Sevilla - Borussia Mönchengladbach 1-0 (uk. 4-2)
    Ajax - Legia Warsaw 1-0 (uk. 4-0)
    Guingamp - Dynamo Kiev 2-1 (uk. 3-4)
    Villarreal - Red Bull Salzburg 2-1 (uk. 5-2)
    Liverpool - Besiktas 1-0 (uk. 1-1, 4-5p)
    Dnipro Dnipropetrovsk - Tottenham 1-0 (uk 2-3)

    Od 17 slucajeva, gosti su uspjeli nadoknaditi minus i proci dalje u 8 slucaja (47%). Sest puta je gost zabio gol vani i izgubio minimalno i tada je u cetiri slucaja prolazio dalje (67%). Tri puta je bilo 2-1 i u dva slucaja je porazeni uspio proci dalje (67%).

    Nisu neki uvjerljivi podatci, ali ako zabijes gol vani mogucnost prolaza je 67% sto i nije malo. Poraz 1-0 vani je uglavnom znacio ispadanje. Nakon gola vani i minimalnog poraza uspjeli su ispasti samo Atalanta od Dortmunda i RBS od Villarreala sto i nisu neka iznenadjenja. Rekao bih neka nam se ponovi Midtjylland - Manchester United, al Manchester je gubio i uspio ih razbiti tek u posljednjih pola sata, ne zelim si takvim scenariom pogorsati zdravstveno stanje :rofl:
  • LovroZG
    1.3k
    Da li bi mogao Gavra od prve minute, kao svojevrsno iznenadjenje za Cehe? Nekako ga Nenad previse skriva.Cavalera

    Pa on je van stroja već duže od mjesec dana, bit će dobro ak bude na klupi uopće.
    Iako, kak su Petković i Andrić odigrali ove zadnje dvije tekme i nije nam Gavran sad prijeko potreban.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Gavran je lisica i u ovoj utakmici bi nam došao kao budali šamar, iskreno se nadam da će biti bar na klupi.
  • deda
    26.3k
    Uh, to bi već graničilo sa ultimativnim bezobrazlukom da je Gavro spreman, a da ga skrivamo. I ja se nadam, ali ipak sumnjam.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma može Gavro bit šta god, al ja stvarno ne bi volio da mi u takvoj tekmi otkrivamo dal je on spreman il ne.
    Isto vrijedi i za Moharramija. Nije jučer loše odigro, al ne možeš mu nakon jednog dobrog poluvremena dat šansu u ovakvoj tekmi. Previše je tu rizika, tj. nepoznanica.

    Jedine su dvojbe Rrahmani ili Šitum na beku i ko će ić u sredinu uz Olma. Ne bi me Moro il Majer iznenadili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.