• Guinness
    1.9k
    Ne znam koliko se moglo čuti preko TV. Znam da navijači nisu cvijeće ali srpsko kopile, vrijeđanje žene ni krive ni dužne itd... si nitko ne bi trebao dozvoliti. Ne radi Mamića već radi svog osobnog digniteta.The Undertaker

    Šta je bilo povjereniče, nestalo ulaznica pa smo nervozni?
  • xavier
    11k


    Da, navijači su tu problem, a ne nešto drugo :roll:

    I znam što ćeš sad napisati..."ja sam apsolutno protiv Mamića i nadam se da će ga osuditi, ALI on je sad naš trener i treba ga podržati, a ne bla, bla, bla...".
  • Mali Zeus
    8.7k
    I znam što ćeš sad napisati..."ja sam apsolutno protiv Mamića i nadam se da će ga osuditi, ALI on je sad naš trener i treba ga podržati, a ne bla, bla, bla...".xavier

    Ključni ALI.. :grin: :snicker:
  • serbus
    3.2k
    Ako nepravomoćno osuđeni kriminalac koji ima još par novih suđenja vodi klub a mumija˛i kompanija to podržavaju još dugo vremena netreba očekivati ništa osim mržnje. I fascinantno mi je kako se uvijek nađe netko tko se iznenadi nije da to traje već desetljeće.
  • The Undertaker
    3.7k
    Ne. Baš obratno kolega. Treba neznalici dati što zaslužuje, pa i sa tribina. To je, uostalom, i navijačko pravo. Samo postoji načini kako se to može napraviti a da se ne srozaš na taj nivo.
  • xavier
    11k


    Koji je tvoj prijedlog?
  • Mali Zeus
    8.7k
    Trebali bi skandirati: Zorane, Zorane, nije to u redu, molim te prestani.
  • The Undertaker
    3.7k
    Ne pričamo o prijedlozima već o nečijem (verbalnom) ponašanju van svih normi pri čemu, pazi apsurda, štete najviše sebi.
  • Boogieman
    307

    Kaj je najgore, s obzirom kolikoj populaciji treba crtati hrpu stvari, to bi vjerojatno i imalo većeg odjeka :lol:

    Na melos "Iza devet sela" uz dodatak "nemoj nas pljačkati". Sad ću to pjevušit ostatak dana, hvala ti :lol:
  • xavier
    11k


    Ti kažeš da "postoje drugi načini", ja te pitam koji je prijedlog, a ti na to da "ne pričaš o prijedlozima" :chin:
  • Mali Zeus
    8.7k
    Na melos "Iza devet sela" uz dodatak "nemoj nas pljačkati". Sad ću to pjevušit ostatak dana, hvala ti :lol:Boogieman

    Haha, to je ta melodija, zakon prijedlog.

    Zorane Zorane
    Nemoj nas pljačkati
    Ajde molim te
    Ajde molim te
    Znaš da lijepo nijee
  • The Undertaker
    3.7k
    Da ja, ili bilo tko ovdje, napiše nekome od vas ono što se jučer skandiralo na tribini dobio bih, opravdano, trajni ban. Bez obzira na razlog.
    Toliko od mene na ovu temu.
  • xavier
    11k


    Nitko od nas nije ni napravio što su napravili Zoki i njegov brat.

    A ti i dalje nisi napisao kako se sjever po tebi treba postaviti...
  • markoli
    1.6k
    Osobno nisam išao na utakmicu jer mi je 200-250 kuna puno za dati za: a) nikakvu atmosferu na praznom stadionu, b) negledljivu igru, c) gledanje Zorana Mamića ne klupi. Inače idemo ujak, bratić i ja. To bi nas ispalo 600-750 kn samo ulaznice, plus uvijek se nešto pojede i popije.

    P.S. Za Bjeličin Dinamo u EL bi dao toliko bez razmišljanja.
  • Kwedi
    3.8k
    Undertaker govori o granici zdravog ukusa.

    Samo jebiga, znalo se da će takva situacija biti ako ovaj sjedne na klupu (makar po meni je sve to relativno s obzirom da je lik već drugu godinu u klubu, samo je razlika što iritira pojavom dok se ranije nije moglo ga vidjeti)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.