• Građanski1911
    326


    Svi znaju kada će nestati vrijeđanje, nije li logičnije gnjev usmjeriti na uzrok vrijeđanja koji je k tome Dinamu nanio stostruko veću štetu od par vulgarnih pjesmica
  • deda
    27.5k
    Teško mi je i govoriti o tekmi na kojoj je bilo 1200 ljudi. Tuga, jad i čemer. Dinamo to nije zaslužio, bolje rečeno mi nismo zaslužili Dinamo. :fear:
  • Nino Bule
    11.3k
    ne kužim kaj te muči ? Ajde što netko ne razumije širi kontekst, ali nakon što se izuvalo malu djecu valjda je svakome jasno kakvo je stanje.
  • Majki2111
    2.6k
    Protiv Bysa nemam apsolutno ništa, dapače, samo pozitiva. Al ne neke stvari ostaneš paf. Pitam prijatelja koji je BBB, čisto hipotetski, jer je bila tu rasprava is srpskim i crnogorskim igračima. Složili smo se da želimo europski konkurentni Dinamo, al je on odbio da bude npr 11 srpskih igrača. Da ostaneš zatečen, al dobro, ljudi imaju svoju briju s idealima i to tjeraju. Kolko je to zdravo i korisno, neću u to ulazit, iako imam svoje sumnje.

    I dalje samo pozitiva prema BBB.
  • Nino Bule
    11.3k
    Majki zadrzi nekad svoje poruke za sebe.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Za tu brojku su krivi isključivo ljudi iz kluba, 2018. su karte za grupnu fazu EL bile 50/70/100kn + bilo je godišnjih ulaznica. Ove sezone umjesto da idu na ruku godišnjacima (2019./2020.) i članovima sa nekim popustima oni su podigli cijene na razinu onih koje su bile u grupnoj fazi LP ili eliminacijskoj fazi EL... ili su poboljšali "uslugu" ili žele otjerati i ovo malo navijača, nema druge.
  • Neki tip
    19k
    Složili smo se da želimo europski konkurentni Dinamo, al je on odbio da bude npr 11 srpskih igrača.Majki-Papi2111

    Već vidim da ću požalit, al ajd.. koji je smisao Dinama s 11 srpskih igrača? Uostalom, s 11 portugalskih, švedskih ili kineskih?
  • Mali dioničar
    14k


    Nije bitno da li su Srbi, Hrvati ili Kinezi, bitno je da vole Dinamo i da na teren izadju sa kapama malih pionira i crvenim maramama oko vrata.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Već vidim da ću požalit, al ajd.. koji je smisao Dinama s 11 srpskih igrača? Uostalom, s 11 portugalskih, švedskih ili kineskih?Neki tip sa Zapada

    Mene zanima što njegova mama kaže na sve to.
  • xavier
    11.1k
    Posebno poglavlje "navijačima" na sjeveru. Katastrofa od početka do krajaThe Undertaker

    I svaki put kad pomislim da nećeš valjda opet, evo tebe s postom kao da ti je Blažičko radio šalabahter.
  • xavier
    11.1k


    Pročitaš li nekad svoj post prije nego klikneš "Post Comment" i zapitaš li se "trebam li stvarno to slati"?
  • The Undertaker
    3.9k
    Nisko. Da li si bio na utakmici?
  • xavier
    11.1k


    Ne, jučer nisam.
  • The Undertaker
    3.9k
    Nema onda smisla.
    Ne znam koliko se moglo čuti preko TV. Znam da navijači nisu cvijeće ali srpsko kopile, vrijeđanje žene ni krive ni dužne itd... si nitko ne bi trebao dozvoliti. Ne radi Mamića već radi svog osobnog digniteta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.