• flexXy
    1.9k
    Igra katastrofalna. Do crvenog nismo postojali na terenu, a nakon crvenog isto nismo postojali na terenu. Dvije prave sanse, Gavra i Orsic iz slobodnog. Mene je zapravo najvise iznenadio Feyenoord, bezvezna momcad, vec dugo nije dosao slabiji protivnik na Maxi. Ako se ova grupa ne prode neka se ostave nogometa svi zajedno.
  • Crusades1986
    9.5k
    Glava me zabolila.
  • Markelo
    2.5k
    Portali i novine sasrali gace. Kako dalje poslovat ako ih ovi krenu bojkotirat
  • The Undertaker
    3.9k
    Evo sa stadiona. Ukupni dojam katastrofalan. Igrače kao da je netko puškom natjerao na teren. Jakić, Oršić i Kastrati potpuno izgubljeni u prostoru i vremenu. Nema koncepcije, nema ideje, nema volje. Baci loptu Majeru pa ako što napravi, napravi. Reset na vrijeme kad smo primali 7 komada od Lyona. Ovo veze sa nogometom nema. Nešto smo živnuli kad su ovi ostali bez jednog igrača ali opet jalovo. Koji pad sa konja na magarca.
    Posebno poglavlje "navijačima" na sjeveru. Katastrofa od početka do kraja, na trenutke degutantno i primitivno. Sa bakljama su pucali sami sebi u nogu. Da im je Mamić pisao što će napraviti, ne bi bolje napravili.
  • Građanski1911
    326


    Iz sezone 2012/13 još uvijek držimo rekord kao klub s najlošijom posjećenosti u povijesti Lige prvaka.

    Eto nam šanse da se upišemo i u povijsne knjige Europske lige...
  • Majki2111
    2.6k
    Nisu isti tipovi igrača. Franjić je organizator ko Moro. Jakić je Box to Box. Al da nije dobro reagirao, sam oda ne bude paljba po njemu, dečko je vrhunski odigro sve do sad.
  • Crusades1986
    9.5k
    Posebno poglavlje "navijačima" na sjeveru. Katastrofa od početka do kraja, na trenutke degutantno i primitivno. Sa bakljama su pucali sami sebi u nogu. Da im je Mamić pisao što će napraviti, ne bi bolje napravili.The Undertaker

    kaj si i ti popio bočicu morala?
  • Mali dioničar
    14k
    “ Dogovor je bio da pokušamo pobijediti. Šteta što nismo od početka igrali kao s igračem više', zaključio je Majer.” :clap:
  • The Undertaker
    3.9k
    Kod mene je popu pop a bobu bob
  • Mali dioničar
    14k
    Kod mene je popu pop a bobu bobThe Undertaker

    Jesi mislio na bob kao biljku ili bob ono vozilo koje juri po bob stazi? Ili frizuru Dorice Nikolić?
  • Crusades1986
    9.5k
    Ne kužim zakaj stavljaš navijači pod navodnike.
    Napiši onda lijepo aktivisti pa da te ceo svet razume.
  • The Undertaker
    3.9k
    Navijači pod navodnike jer su 5 minuta navijali a ostalo se bavili Mamićima. Već viđeno. Put u samouništenje. Dosta je da moram gledati onu katastrofu na terenu i još moram slušati katastrofu na tribinama.
  • r1oma
    1.5k
    Da nije tebe Prasicko poslo?
  • Crusades1986
    9.5k
    Pa to je Krešina definicija aktivista. Napiši onda lijepo aktivisti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.