• Dudu
    2.6k
    Na mome collegu ima wc za treći spol hahahahahahaBosna86

    Treba to u kafanama, kad se svi narokaju da ima jedan viška wc gdje se može uletiti :lol:
  • SAS1987
    13.2k
    Na mome collegu ima wc za treći spolBosna86

    Na nekom fakultetu u Ljubljani su skinuli wcje i napravili "univerzalan wc". Najbolje da ostave samo pisoare pa nek se žene nekako snađe. Ionako obično one najviše zagovaraju sva moguća slična sranja.
  • über alles
    1.4k
    U mojoj srednjoj je bio unisex wc,nikog nije bolio kurac kad se u njemu ovak i onak sam pusilo.
  • Kwedi
    3.8k
    Najbolje da ostave samo pisoare pa nek se žene nekako snađeSAS1987

    Tehnologija izumljena
    vd3c90hjl2vgd7g7.jpg
  • SAS1987
    13.2k
    :rofl: ovo je vrh
  • Bosna86
    11.5k
    Po razvoju dogadjaja u Europi i Hrvatskoj, samo je pitanje vremena ponovni prekid natjecanja...
  • NORTE
    8.9k
    Dobro to je bilo očekivano i prije pola godine. Pa su se neki savezi napravili glupima i proglasili prvake bez dovršenja liga na ljeto. Sad bi mogli imat dvije neregularne sezone. Imamo situaciju da je u dvorani u Litvi na jednoj Euroligi puna dvorana, a jedan od trenera iste lige traži potpuni prekid sezone jer je već dosta igrača zaraženo pa se neke tekme ni ne odigraju. Mislim da će još neko vrijeme ovo potrajat, a onda moguće da slijedi novi lockdown ili slično, dvoranski sport će vjerojatno stat.
  • Infinity
    15.2k
    Kakve su neke realne najave za cjepivo? Potpuno zaobilazim sve moguce vijesti o koroni, jer me je psihicki smorilo. Znam da sam citao da se cjepivo ocekivalo nekad u devetom mjesecu ove godine i onda sad svi naslovi vriste kako je stanje nikad gore. Hocel to? Daj mi cip, daj mi dva, samo da zavrsimo vec jednom s tim.
  • Dudu
    2.6k
    Igre su tek pocele, rano je jos za cjepivo :D
  • Navijač Dinama
    7.3k
    u ovo "koronsko" vrijeme je stvarno teško netkome vjerovat(pogotov medijima).

    Kao i što sam kažeš, krajem 9.mjeseca je bilo govora,, Amerikanci imaju svoj lijek,Rusi i Turci svoj, pa onda Britanski eksperti svoj..sve tako u krug.

    Sjećam se prije tri tjedna je bilo govora da će biti cjepiva do Svi Svetih i to za 45% populacije BiH. Ali da prednost imaju babe i djedovi, kao prvo mislim, da nema od ovoga ništa,barem ne još koji mjesec...
  • Mali dioničar
    13.9k
    Mislim da je najbolje protiv korone se boriti kombinacijom vanjskog hladnog zdravog zraka plus inhalacija plus vruća kupka.

  • Neki tip
    18.9k
    zemlja je krasna, to znam od ranije, a ovaj recept djeluje vrlo privlačno.

    Malo se plašim nuspojava. :eyes:
  • The Undertaker
    3.9k
    Negdje sam pročitao da će države (EU) na sebe preuzeti rizik od odšteta u slučaju ozbiljnih nuspojava? Da li je to točno ili sam nešto pogrešno shvatio?
  • Mali dioničar
    13.9k
    Znači države kupuju cjepivo od farmaceuta, a ako ima nuspojava, opet država plaća odštetu.

    A mi mislili da Mamić lovi u mutnom. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.