• Ludovic IX
    5.2k
    Marin nije htio na posudbu u HNL a definitivno mu treba sezona u nekom Varaždinu ili gdje god di bi igrao svaku i to bez nekog prevelikog pritiska..ovako ima veću vjerojatnost da propadne
  • deda
    27.7k
    Bilo je i vrijeme. Da se vidi na čemu si.
  • deda
    27.7k
    Ne znam jeste li registrirali, ali Rennes je doveo Gomisa iz Dijona kao novog vratara, dakle odustali su od Live.
  • xavier
    11.1k


    Jesmo, Deda...i platili su ga 10 milijuna eura iako po TM nikad nije vrijedio više od 3 milijuna. To je ono što smo govorili. Jednostavno se puno više vjeruje golmanima koji imaju iskustvo iz liga petice.

    Da se razumijemo, meni je drago što je Livaković ostao :smile:
  • deda
    27.7k
    Ja bi Livi dao ugovor od milju godišnje na 5 godina bez razmišljanja.
  • xavier
    11.1k
    Dao i bih i ja bez razmišljanja.
  • serbus
    3.5k
    Samo jedan problem u tome da Livaković vjerojatno ne bi pristao vratiti sportskom 25%.

    Vjerojatno na tome zapinju transferi , nitko se ne želi petljati sa osobom pod praćenjem.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ne volim se ponavljati, ali ja imam osjećaj da je Livi jedan od tih koji nebi imao ništa protiv toga da ostane još dugo u Dinamu. Milijun eura godišnje bi mu dao bez razmišljanja, realno i treba imati najjači ugovor.
  • vjeko1701
    5.9k
    U Dinamu koji radi ono kaj je radio zadnje dvije godine vjerujem da bi i više igrača od Livija bili voljni ostati dugo. U ovom? Nekako sam puno skeptičniji.
  • Infinity
    15.2k
    Ovaj Dinamo je onaj Dinamo od prije tri godine. Netko je rekao za vrijeme Bjelicine ere kako su na kraju sezone svi zeljeli otici iz Dinama, a sad ne zeli nitko. Mozda je cak Livakovic bio taj koji je to izjavio.

    Moze se igracu pripisati neambicioznost, al meni je apsolutno normalno da netko za milijun eura ili priblizno tu cifru ostane u jednom klubu 10+ godina ako je taj klub konkurentan i ako igracu sve stima, kao sto je ovim nasim stimalo sezonu i pol. Vecina ce dozivjeti zasicenje, al neki i nece. Prije svih bi tu mogli odraditi nogometni staz domaci igraci koji su kuci i koji kuci imaju sve. Al nije realno to u Dinamu, ovi nasi domaci prvi zele pobjeci. Ostat ce sibencanin, zadranin, cakovcanin, mada oni od Zagreba lako stvore 'kucu', mozda tu i tamo netko van Hrvatske da ostane. Nemam nista protiv igraca iz Zagreba, al fali im strpljenja.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ja se nadam da nebumo nikoga više prodali do 5.10 a da još koje pojačanje dođe.

    Ja sam Nogometni romantičari da mi ponude dobru platu ja nikad nebi otišel iz Dinama
  • SAS1987
    13.4k
    Ja sam Nogometni romantičari da mi ponude dobru platu ja nikad nebi otišel iz DinamaZGBhoy

    Sada znaš zašto se članovi uprave toliko bore za svoje pozicije :rofl:
  • ZGBhoy
    1.7k
    jebiga I to kaj veliš:rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.