• Dudu
    2.6k


    Vrhunski napadač, HNL mu baš leži. Poslije Petkovića najkvalitetniji napadač HNL-a.
  • Carrasco
    4k
    Kakav penal za Hajduk :lol: :lol:
  • vjeko1701
    5.9k
    Nek mi netko pomogne i završi idući pojam

    Moralne _________.
  • Bosna86
    11.5k
    1wtuvx5rbrll68mf.png

    Ja bi kazne za ovo lupao... Ovo je gore za reputaciju lige nego 100 baklji
  • Crusades1986
    9.5k
    Uvijek vrhunski travnjak na Poljudu... :up:
    Ne znam sad, nisam gledao Rijeku protiv Ukrajinaca i nisam vidio je li bilo ovakvog blata ili su bile "samo" lokve vode.

    Nekak mi se ne čini isto dal su lokve koje teren/drenaža ne može progutat ili se teren na pojedinim mjestima pretvori u blato.
  • vjeko1701
    5.9k
    Na sn-u na temi čak spominju mogućnost da bi mogli biti u igri za prvo mjesto xD
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Na sn-u na temi čak spominju mogućnost da bi mogli biti u igri za prvo mjesto xDvjeko1701

    Prvo mjesto u čemu? Boćanju? :sweat:
  • NORTE
    8.9k
    spominju mogućnost da bi mogli biti u igri za prvo mjesto xDvjeko1701

    Ko ih ne bi volio...
  • vjeko1701
    5.9k
    A nije ko neka najava, bili su komentari tipa - dal bi trenali na zimu vratiti Eduoka ako će biti u borbi za prvo mjesto...ok jednostavno pitanje, i ja se ponekad pitam dal bi trebao razmisliti o kontaktnim lećama kad bi izlazio s Gal Gadot...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Kristijan Kahlina i igrači Gorice su jučer nakon šokantnog poraza u 97. minuti od Osijeka naručili pizze za cijelu ekipu, kad su mali navijači Osijeka nedaleko od igrača Gorice to vidjeli, rekli su u glas : “ Blago njemu on ima za pizzu”, Kahlina je došao i dao im svoju pizzu kao poklon.

    :smile: lijepo je vidjet da ima dobrih osoba i dalje.
  • Eduardo
    17.1k
    Vrhunski napadač, HNL mu baš leži. Poslije Petkovića najkvalitetniji napadač HNL-a.Dudu

    Slažem se. Terorizirao ih je cijelu utakmicu. Kad podesi nišanske sprave biti će strašan. Takodjer, onaj Slovenac na lijevom krilu isto odličan. Mislim da Grezdu i Ercega čeka sudbina Talysa.
  • serbus
    3.4k


    Goričani pobjede slave našom pjesmom imamo bekove,imamo halfove...atmosferom u svlačionici ubijaju već dugo i sa žalosti mogu gledat da tamo više ljudi zna tu pjesmu nego u našoj gdje bi trebala zvonit.
  • Kwedi
    3.8k
    Cvitanoviću svaki put u novoj epizodi Stadiona glava naraste bar za centimetar
  • xavier
    11.1k
    Josip Vuković

    Bilo je i boljih ponuda, financijski izdašnijih od ove Osijekove...konkretni interes Southamptona je postojao, kao i ponude Metza i Toulousea. Ipak, odlučio sam se za Osijek i siguran sam da sam donio pravu odluku



    Zaboravio je reći da su ga tražili i Real i Barca :chin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.