• Mali dioničar
    14k
    Još je jače da mu onaj Santos mora braniti, a Hendija bio odličan. Sad i Tomić veli da bude se Santos malo odmorio.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ma mislim da ga je išo isprobat samo, ali da je lik tuga... je. :D
  • serbus
    3.5k
    MIslim da je u depresiji prvo kad je čuo da ide u tamo neku Hrvatsku, a onda ti još prva bude sa Lovrićem koji ubija slobodnjake i metne ti dva komada.
  • xavier
    11.1k


    Pa dečko je iz Brazila, a s obzirom iz kakvog okruženja obično dolaze brazilski nogometaši, ne bi mu Hrvatska baš trebala biti "tamo neka zabit"...
  • serbus
    3.5k

    Zamjenio je Madrid sa Zagrebom. Tamo je kolko 5 sezona, i sa 20 dođes u neku loksu na propali stadion sa 50ljudi na tribini. Ja bi sa 20 bio u depresiji da igram nogomet i dođem iz Madrida u neki takav klub. A baš zato kaj je brazilac je još više osjetljiviji.
  • xavier
    11.1k


    Pa nitko ga nije prisilio nego je sam to izabrao, a u Atleticu očito nije imao nikakvu perspektivu. On tu nije na posudbi nego je baš potpisao za Lokomotivu nakon što je raskinuo ugovor s Atleticom.
  • Dudu
    2.6k
    Hendija je za njeg Iker Casillas :cool:
  • xavier
    11.1k
    Osijek doveo Bohara koji je bio Bjeličina želja.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    b1x4wzu1rthuvdq8.jpg

    Razlika je u kvaliteti :rofl:
  • Mali dioničar
    14k
    Zanimljiv odnos Gorice i Kurilovca. Kurilovec bi, kao trebao biti razvojna momčad za Goricu, ali im u službenim utakmicama uopće ne skidaju gaće.

    Dvije godine zaredom ih pobjedjuju u finalu Županijskog kupa na penale pa i prekjučer.

    Gledao sam Kurilovec par puta i zbilja lijepo igraju, prvi su u 3. HNL središte i taj dečko Perica Vidak zbilja pokazuje potencijal prvoligaškog trenera.
  • Kwedi
    3.8k
    jel imaju u kurilovcu infrastrukturu za drugu ligu?

    trnje pratim u trećoj, poldrugač im igra ko rivaldo i oni bi kao drugu ligu nakon 20 godina probali opet igrati, al mislim da financijski to ne mogu odradit
  • Mali dioničar
    14k
    Pa ne bih rekao da je to infrastruktura za drugu ligu kaj se tiče tribina.

    Edit. Recimo Lučko je Camp Nou za Kurilovec.

    Ako je i njima i Gorici u interesu, mogu igrati gdje igra i Gorica.
  • xavier
    11.1k
    Sa Rijekine teme na Snetu...Kulenović i Escoval:

    120038113-10158103626554177-6352140493011133316-o.jpg escoval-3.jpg

    S249VK28-1-717x478.jpg

    "Malo" su slični :smile:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ne mogu nikako shvatiti logiku poslovanja svih naših klubova. Imali su svi solidne ekipe i rasturili su ih prije europskih natjecanja.

    Osijek je prodao Marića i doveo trenera prekasno.
    Rijeka je prodala Čolaka, Gorgona i Pandura. Imali su i nesreću sa ozljedom najboljeg veznog Halilovića.
    Lokomotiva je prodala Grbića, Jakića, Tolića, Kastratia i Uzunia. Oni su imali nesreću sa koronom.

    Svi oni su mogli pričekati sa prodajom ili se kompletirati ranije. Lokomotiva je imala odličnu priliku da sa izbacivanjem Rapida osigura grupnu fazu.
    Osijek sa Maricem i Bjelicom odmah na startu je imao odličnu priliku da izbaci očigledno nespremnog Basela kojeg je jedna Famagusta sa igračem manje cijelo poluvrijeme držala u šahu.
    Rijeka sa Gorgonom, Halilovićem i Gorgonom nebi bila toliki autsajder u Kopenhagenu.

    Hajduk namjerno nisam spominjao jer je najmanje oslabio ekipu, čak ju je možda i pojačao. Imali su nezgodan ždrijeb sa Galatom vani i čak se nisu osramotili.

    Zaključak je da malo bolje i smislenije planiranje donosi ipak više novca kojeg svi toliko žele od prodaje na prvu. Malo više strpljenja i hrabrosti bi mnogima pomoglo. Jedan Uzuni, Marić, Jakić ili Gorgon su se mogli prodati i nakon uspješno odrađenih kvalifikacija, posebno jer prelazni rok ove godine traje duže nego inače.
  • Kwedi
    3.8k
    ili primjer rijeke kad su osvojili titulu. da su sačekali s rasprodajom nakon playoffa, igrali bi ligu prvaka i pet puta bi im se više isplatilo sve
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.