• Dudu
    2.6k
    "Malo" su slični :smile:xavier

    Jedina razlika, Escoval ponekad zabije gol :rofl:
  • xavier
    11.1k
    Jedina razlika, Escoval ponekad zabije gol :rofl:Dudu

    Dobro, to je razumljivo. Ipak je on stoper, a Kulenović...napadač :rofl:
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim da je stvar novca, iliti sigurnog novca. Čim našima dođe dobra ponuda za igrača, prodaju ga brže bolje da se ne bi slučajno ozlijedio, ovi našli nekog drugog odmah...itd itd itd. Ja se slažem s tobom, naravno. Trebalo bi svima našima malo više hrabrosti i pametnijeg planiranja. Po meni je najviše usrala parna sestrica. Već sam napisao da su do Austrije trebali zatvoriti rampu, igrače staviti u izolaciju i sve podrediti tome. Nakon toga radi kaj hoćeš (mada nisam jedan od onih kojima je ulazak u grupu "dovoljan") al onda se dalo prodati i imati lijepo dva mjeseca za nadopunu i uigravanje kadra (što je lakše ako igraćima nudiš igru u grupnoj fazi EL)

    Rijeka po meni nije nešto previše sjebala. Čolak je bio na tržištu već 6 mjeseci i znalo se da ga moraju prodati. Čudim se da je uopće igrao i u HNL-u i da ga se nije "zamoralo u celofan". Imali su baš veliku nesreću da su im se ozlijedile dva zamjenska napadača, najbolji veznjak, novopridošli stoper...itd. Gorgon je bio dobar igrač al realno on nije potpuno zdrav već 3 sezone i jednostavno je preskup za ono kaj je mogao na terenu. ProduŽena je posudba Andrijaševića. Doveli su na brzinu Kulenovića jer je on vjerojatno bio najbolje kaj mogu u tom kratkom vremenu. Uostalom, oni su odradili svoje ko i većinu godina do sada (realno, imali su samo dva faila, Aberdeen i Sarpsborg). Prošli ko nositelji, ušli u PO i ko zna. Šanse im nisu velike al možda nešto izvuku. Mislim da im Gorgon ne bi skoro ništa povećao iste, Čolak bi al i dalje bi to bilo daleko od 50-50. Najviše bi njima donio Halilović al njega nažalost nema.

    Osijeku je očito trebalo malo da shvati da nikad neće napraviti ništa više ako će treneri biti kumovi iz "unutarnjih rezervi". Očito se provela čistka Meštra i njegove ekipe (nešto se suška oko pronevjere love za stadion al to je sve onako...forumski tračevi) Doveli su Bjelicu i mislim da imaju naboljeg trenera lige koji pod sobom ima doslovce cijelu sportsku politiku kluba. Što god netko pisao al ovo je Bjelici sigurno korak naprijed u karijeri i iskorak u svom poslu. Osijek ima manji renome od Dinama il Austrije al je klub u rastu. On je apsolutni šef sportskog kadra. Ima osiguran posao na 3 godine (vjerojatno i više) bez straha da će mu se stolica tresti za 2-3 tjedna jer je imao par lošijih rezultata il je zaboravo javno zahvaliti Međugorju. On nigdje na svijetu ne bi imao ovakav status, sigurniost niti utjecaj koliko će imati u Osijeku. Mogu bacit jednu analogiju.

    To je ko da imaš neku curu...ono zgodna, inteligentna. Sad ona cilja budućeg dragog i naravno da si zamišlja nekog savršeno isklesanog, bogatog....bla bla bla. al joj dođe do guzice da takvi nisu baš previše vjerni, realno uvijek mogu naći zgodnije od nje, inteligencija kod takvih možda i nije najveći plus...Cura se vrati zato u svoj rodni grad i spetlja sa nekim prosječnim likom za kojeg zna da je zatreskan u nju još od srednje a uz malo vježbanja i truda u karijeri može postati netko jako blizu onome kaj je ona zamišljala. E tako bi opisao Bjelicu i Osijek. xD

    Hajduk je...Hajduk. Nisu se osramotili ko protiv Gzire al realno ovi su ih izrutinirali i Caktaš je samo potvrdio zašto nije igrač za ništa više od HNL-a (posebno ne za repku gdje ga neki kreteni sa sn-a guraju). Taj "klub" ako uopće je klub, ima puno dublje probleme (isto ko i mi) i ne vidim njih da na neki duži rok postižu bilo kaj i nije mi žao.

    Najviše mi je žao da ćemo vrlo teško vidjeti Goricu u europi, posebno u kontinuitetu par sezona. Mislim da bi oni bili pozitivno iznenađenje tamo, ko nekad Slaven, Varaždin...itd. Oni koji su uvijek tamo prezentirali puno više od svojih realnih mogućnosti.
  • xavier
    11.1k
    Baš sam mislio krenuti pisati, ali vidim da je kolega @vjeko1701 već pokrio većinu toga. Poanta je da se nisu svu klubovi vodili istim obrascem niti se nalaze u istim situacijama.

    Miško ne krije da je klub kratak s novcem i da je svatko u Rijeci na prodaju. "Pojačanja" su im isto u pravilu igrači koji dolaze na posudbe ili oni koji su otpisani negdje drugdje. Je li situacija stvarno tako loša da zahtjeva tako drastične mjere, to ne mogu znati, ali tako tvrde iz kluba. U toj situaciji ne slažu momčad planski neko je to "što bude, bit će" i ne mogu previše utjecati na tajming određenih poteza.

    Osijek je do sad najviše griješio s trenerima. Ne znam koliko puta smo se ovdje čudili zašto ne dovedu nekog renomiranog trenera umjesto ekipe iz kluba. Sad su to nakon napravili. Zašto ne odmah nakon završetka prošle sezone, to stvarno ne znam. No Marića su prodali za sasvim pristojan novac i zamjena je trebao biti Mierez koji zapravo i nije toliko kasnio nego se po dolasku na liječnički otkrilo da je pozitivan na koronu i morao je odraditi 14 dana karantene što im je pokvarilo planove.

    Hajduk, kako ste i napisali, nije ni bio dio te rasprodaje, ali ispali su od kluba koji je svakako bolji od njih.

    O Dinamu smo ispisali stranice i stranice i to je sasvim posebna priča...
  • Bosna86
    11.5k
    Pa neki dan nasi igraci ne slave pobjedu na Poljudu, a njihovim poraz ko dobar dan... Ne postoji bolja slika za opisati stanje
  • Kwedi
    3.8k
    Po meni su priliku imali sa Sixom i derbijem kad je smijenjen Kos.

    Tad su mogli se dignut, borba za naslov i ko zna kak bi završilo. Ovako mislim da su se zadnje dvije sezone vratili deset godina unatrag.
  • Mali dioničar
    14k
    Miško ne krije da je klub kratak s novcem i da je svatko u Rijeci na prodaju.xavier

    Miško ne krije ni da je Rijeka na prodaju. :smile:
  • Mali dioničar
    14k
    Tekst je dobar, samo tko ide u kampanju konkretno i tko tako može dobiti izbore?

    Da su izbori u Hajduku bili ljetos i da je netko istaknuo kandidaturu i rekao upravo to što Jurišić piše;

    Ako dobijem izbore i budžet od 150 milja kuna godišnje nije mi dovoljan za ulazak u LP ili barem EL, zadužit ću klub kroz kredit ili obveznice (bolje bi bilo novi kapital kroz novo izdanje dionica, ali...) i dovesti trenera i igrače koji će to realizirati.

    Dovest ću Bjelicu i dati mu odriješene ruke na 3 godine jer je čovjek dokazao da može napraviti i jedno i drugo!

    Baš me zanima jel bi filozofima to bilo dovoljno?
  • Dudu
    2.6k
    Istra 1-0 Šibenik..

    Plus Gržan promašio penal za Istru, moglo bi bit zanimljivo i u borbi za opstanak ove godine. Istra uvijek favorit za deveto mjesto haha
  • Dudu
    2.6k
    Osijek odličan u prvom poluvremenu protiv Gorice. Da je Osijek na početku sezone napravio promjenu trenera, sad mi možda s prvog mjesta mahali :grin:
  • marcio amoroso
    31.9k

    A nije baš bilo odlično. Prvi udarac na gol je bio udarac iz penala. Pred kraj prvog su napali, da. Inače kamilica.
  • Dudu
    2.6k


    Mierez dvi vthunske šanse pored gola, da je bilo u okvir i ušlo bi.
    A i udarac koji je rukom skino igrač Gorice išao u gol, pa ne bi bio prvi udarac po golu iz penala :smile:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Meni glavna razlika između Osijeka i Gorice dva napadača. Mierez odličan, ovaj Dieye iz Gorice očajan. Da njih dvojica zamjenu dresove svašta bi bilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.