• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ali šta nama to vrijedi? Ima ga smisla igrat ako će ostat još sezonu dvije, istrpit njegove pogreške, dobit igrača i prodat ga za 25 30 milja u premijer ligu. A ovako smo ga već prodali, odgajamo igrača za drugu momčad, nemamo ga ni cijelu sezone PLUS moramo trpit greške MLADOG igrača za nekog drugoj. Pa jel smo mi Dinamo ili ne!?! Ajde da smo Loksa ili Rijeka, ali mi smo Dinamo. Ovo je retardiran potez stoljeća...
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    25-30 milja je realna cijena za njega jer vjerujem da je stvarno odličan stoper, što je teško pronaći na tržištu. Plus visok je i snažan znači savršen za PL
  • Bosna86
    11.6k
    Prijatelju to sto ti vjeruješ u njega, ništa ne znaci za njegovu cijenu, bez uvrede

    Morao je ostati još pola godine zbog Uefinih novih pravila o prodaji i posudbi
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Kojih pravila? I ovdje se nečemo složit nikad, svi mi imamo drugačije pogleda na to koliko se može dobiti za njega.

    No slažem se da bi njegova cijena samo padala, ali ne zato što je on loš ili zbog takvih stvari. Već jer je Maminjo na klupi i očito se ide razjebat klub do kraja namjerno... pričaju da su egoisti ovakvi onakvi, ali to su više nego sposobni ljudi koji vladaju hrvatskim nogometom već dugi niz godina. Upravo zato njihovi potezi po meni u zadnjih godinu i nešto totalno nemaju smisla, svaki gori od drugog.
  • Infinity
    15.2k
    Nadovezao sam se na to sto si rekao da imamo u funkciji samo dva stopera.

    Ako cemo o cijenama, ja mislim da mi nikad za njega ne bi dobili preko 20-25 milijuna. Osobno ne mogu vjerovati da se uopce prica o takvim ciframa. Do sad se stoper prodao svega 50 puta za preko 25 milijuna eura, a od toga su se 42 transfera odvila izmedju dva kluba lige petica. Nije tesko pogoditi tko je prodao ostalih osam. Porto, Benfica i Ajax. Nakon onoliko prica o Olmu i Felixu, te nemjerljivoj razlici u cijenu, sad odjednom Dinamo moze izmusti toliko love i to za stopera? Nema sanse. Mozes reci da su bili nesposobni pregovaraci pri prodaji Olma, al kako ce onda tako odjednom postati sposobni i prodati Gvardiola za vece pare? Ovi sami lupaju cifre, ne kazem da sutra netko novi nece lupiti jos vecu, ali ne postoji nikakva garancija da Dinamo moze za Gvardiola dobiti preko 25m eura. Uvijek se moze pojaviti neki PSG s bianco cekom, al uzdati se u to je smijesno. Dinamo je imao Olma da digne letvicu, nije uspio i cifre 20-25m su plafon.
  • Dudu
    2.6k
    Sjeo sam u kafic u Vrbanima, kad ono pored Andy Bara i neki lik, nacuo sam da pricaju da tebaju rijesit to s Gvardiolom, da je odliDudu

    Nije Bara džabe rekao da je došao riješit posao :lol:
  • Carrasco
    4.1k
    Mozes reci da su bili nesposobni pregovaraci pri prodaji Olma, al kako ce onda tako odjednom postati sposobni i prodati Gvardiola za vece pare?Infinity

    Velika je razlika kad igrač ima ugovor još 1,5 godinu i kad ima ugovor na još pet godina.
  • Krizy
    36.4k
    Korejac iz Vancouvera:
    1aik19w6byxx5tsq.jpg
  • flexXy
    1.9k
    Pretpostavljam i da Dilaver uskoro odlazi. Citajuci onaj njegov danasnji intervju nebi me cudilo da se vodi nekom logikom da obrana ne moze biti losa ako obrane u klubu nema
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Jedna stvar koju je zaboravio spomenut je da su ovi ponudili duplo para isto hehe
  • Krizy
    36.4k
    Da, da, "slučajno" sigurno
  • Mali Zeus
    9.7k
    Znači rasprodaja, sve ide.
  • Kwedi
    3.8k
    na stranu četnikovanje, da li bi netko u normalnom dinamu kad bi klinca koji ima 13 HNL utakmica gdje u nekima nije baš briljirao netko ponudi 20+ milijuna eura - ne bi prodao?
  • xavier
    11.1k


    Da maknemo sve ovo van nogometa sa strane i da uzmemo da smo normalan klub, što na žalost nismo, naravno da nitko ne bi sekunde dvojio. Prodali bi tog klinca, doveli za te novce dva "KTC-a" i spremili ostatak za stadion...no tu se vraćamo na onaj dio "da smo normalan klub". No ovako niti ćemo dovesti dva "KTC-a" niti ćemo graditi stadion.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Čak je Zoki u intervju u SN otišao tako daleko da je rekao "da nam Grad da koncesiju, sami bismo radili stadion". Toliko o tome koliko on sam sebe smatra (samo) zaposlenikom kluba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.