• Navijač Dinama
    7.3k
    Što preskoči Gvardiola?deda

    Ne znam kako drugi, ja očekujem da će otić iz kluba do Budimpešte.
  • IstokKa96
    556
    Ako je bilo koji stoper 'vanjska', onda je odlazak prije klasicno samoubojstvo...prevelik je ulog da bi se propustila prilika ulaska u LP
  • deda
    27.4k
    Zanimljivo je kako više ni u jednoj momčadi gdje se pojavi slučaj korone ne ide cijela momčad u samoizolaciju.
  • Infinity
    15.2k
    Uz ovoliko korone u klubu mi je zao da je Zdravko fizicki odsutan.SAS1987

    U klubu se prilicno cuvaju, ovo je nista. Meni je zao sto specijalci rastjeruju svadbe po Hercegovini, jer mnoge imaju potencijal da doticni bude prisutan, a onda i zarazen.
  • Crusades1986
    9.5k
    Mislim da se prvenstva ne bi nikad zavrsila da svaki put kad neki igrac bude zarazen cijela ekipa mora u samoizolaciju :lol:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Mislim da se prvenstva ne bi nikad zavrsila da svaki put kad neki igrac bude zarazen cijela ekipa mora u samoizolacijCrusades1986

    Možda i bi čak, ali bi kao u Rusiji što se desilo primjer jest pravilo to. Stupalo je na snagu i Rostov je čini mi se sa u19 momčadi igrao...

    Zamisli toga kod nas... :monkey:
  • deda
    27.4k
    Kak bi ono rekli, u međuvremenu ...

    EhQhOnkWsAEOBsI?format=jpg&name=large
  • deda
    27.4k
    A evo nam vjerojatno i njegovog zadnjeg tweeta iz Hrvatske1das0yuski68uydc.jpg
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Nije mi nimalo žao što je ošo, samo što smo bacili novce na njega. Koji majmun ne vjerujem...
  • vjeko1701
    5.9k
    Nisam pratio, kaj je sve bilo s njim?
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Koliko sam skužio što se priča okolo da je odbio trenirat sad nakon korone jer ne misli ostat. Da je očekivao više prilika u prvoj momčadi i da zato nije sretan i ne želi ostat. Ima još al se ja nemog sjetit sad.
  • Kwedi
    3.8k
    ek8a279ctx4kgh6o.png


    Jebem ti sve, kakav matematičar je kroničar Dinama.
  • deda
    27.4k
    To bi značilo da je odšteta 400.000 Eura tj. da nas uobičajeno lažu.
  • Kwedi
    3.8k
    Ne mora bit. Gabelić napisao bez jasnog konteksta, ak ide u ratama onda je sjelo ovisno o razvojnom udjelu za Hajduk i kapat će dalje - u prijevodu imaju 4 hiljade na računu i lova dolazi ovisno o dogovoru Dinama i Fradija o ratama i rokovima otplate.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.