• Jurki
    17.8k
    Za sad svi potegnuti potezi imaju rezona i smisla.
    Otpustanje Pjace i Petkovica - znaci otkaz bolovanjima i penzionerskom nogometu.
    Nit je Pjaca "onaj Pjaca" prije nego kaj je otisel u Juventus, a bome nije ni Petkovic "onaj Petkovic" iz pretprosle sezone.
    Dolasci - na papiru zgleda mrsavo, a i kad smo dopeljali dokazanu, etabliranu klasu? valjda nikad.
    Svi igraci su imali na sebi tonu sumnji.
    Da danas dopeljamo spicu iz serie C ko onda Petkovica, Orsu iz Koreje... smrdilo bi mi na paljenje Zapadne tribine.

    Ajmo malo o cinjenicama:
    Reset se radi, napravljeno je puno, a prijelazni rok nije zapraf ni pocel.

    Da, znam.. lako je biti general poslije bitke i prodavati naknadnu pamet.. ali i po dolasku Šimića i nakon njega Marica za SD-a se mogla ta nervoza rezati nozem. Sad te nervoze bar kod mene nema.
    I zato vjerujem, da ne napisem da sam siguran da bu sve dobro.
    Dosel je Boban, i on bu fulal u procjeni... ali se stvari rjesavaju brzo..

    Mrzim tu recenicu.. i nikad ju nisam napisal/izrekel.. ali ovaj put budem - "Trust the process".
  • scooniepenn
    4.8k

    Cijenim kolega vasa razmisljanja i u vecini slucajeva imamo dosta slicne stavove. Zasigurno nas dvojicu ne precjenjujem tvrdeci da smo strucnjaci razine Bobana. No, ne mozemo ipak za stvari koje su dosta ocite reci da smo slijepi pored zdravih ociju. Ovdje se radi o dva igraca od kojih je Lisica odigrao vrlo dobru sezonu, ali nije to nikakva brutalna eksplozija bila u Istri, a Topic je tesko od sporijeg i nekonkretnog napadaca u jednoj sezoni postao odlicno krilo. Osim toga, ni jedan od njih nije ljevak sto je on top ovoga minus. Neosporno je da vjerujem Bobanu, ali u ovom slucaju bih bio istov stava da je doslovce o tome odlucio sportski direktor Cityja.
  • Mathiasovi Chageri
    5.5k
    Matanović je imao problem s mirnoćom, ali je mlad i fizički abnormalno moćan, pa čovjek se baš nametnuo pojavom na terenu protiv Poljaka i Škota, Kule fizički nije ni blizuJos-Optimus

    Matanović je meni uvijek bio intrigantan i nisam shvaćao velike kritike prema njemu kad je igrao u reprezentaciji. Dalić je tip koji samo gura igrače na pozicije i nikako ne prilagođava igru igračima, pa su mu Musa, Budimir i Beljo izgledali kao strana tijela na terenu većinu vremena.

    S druge strane Matanović je meni bio odličan, dečko se nalazio u svakoj šansi, bilo ga je svuda i uvijek se uspio nekako osloboditi na skok ili šut. Njegova jedina mana je to što mu je završnica jako loša, pa se onda poprilično ispromašuje, što prosječnom gledatelju upadne odmah u oko. Ali intenzitet, postavljanje i sama trka mu je odlična, može proći 1 na 1. Mislim da sa 22 godine na završnici može još dosta raditi i napredovati.
  • Zagi
    10.2k
    Osim toga, ni jedan od njih nije ljevak sto je on top ovoga minus.scooniepenn

    Topić je izraziti ljevak.
  • BBB Mataa998
    2.5k
    a jesi zapeo za momka
    ne kazem da ce biti pojacanje ali ne pratis ligu,ne pratis FAK ne pratis nista sto ima veze sa njim a vec ti ne odgovara
  • Paggini
    53.4k
    Neosporno je da vjerujem Bobanu, ali u ovom slucaju bih bio istov stava da je doslovce o tome odlucio sportski direktor Cityja.scooniepenn

    Pa slažem se, nisam ni ja zadovoljan ni sa Lisicom ni sa Soldom recimo, Vidović mi je ok ali ne šmekam ga previše, Vinlof i Goda su mi na papiru dobar tandem, Mudrazija klasa na klupi, to mi je ok. Ljubicic vrhunsko pojacanje. Topić pari jako dobar u Zrinjskom, ali ako ga je Boban nudio za Radeljića, ne znam ni sam koliko se računa na njega

    Ništa stvarno zbog cega bih bio oduševljen, ali ono što mi se sviđa jest što vidimo smjer nogometa koji će se igrati. E sad, ako i pojedinci na papiru ne izgledaju top, a većina novih ne izgleda, vjerujem da bi kao tim mogli izgledati dobro.

    Jer Lisica i Topić će imati iza sebe RPGa koji je klasa samo takva, recimo. Ako se u napad dovede klasa tipa Beljo, Matanovic, Mierez, doslovno mogu samo bacati lopte unutra, ovi će ih pokupiti. U vezi Vidović ako će biti na 10ki iza sebe ima Misica i Ljubicica koji su obojica vrhunske klase. Ako se na stopera dovede, bubam, Erlić, i to mijenja geometriju igre na bolje.

    Kažem, u tom sustavu vjerujem da bi Lisica mogao i trebao biti bolji nego što je bio u Istri, recimo. A isto vrijedi i za Vinlofa recimo, kad imaš pored sebe nekog ala Erlić, lakše će se ispraviti dječje boljke

    U tom smjeru idem sa komentarom da Boban vidi što mi ne vidimo, jer (ključna riječ) vjerujem da Boban slaže EKIPU, a ne da kupuje igrače, što smo radili zadnjih 5 godina i dovelo nas je ovdje gdje je sve potpuno raštimano
  • Izet Hajrović
    5.5k
    jel ti pratiš da možeš tvrditi suprotno?
  • Jurki
    17.8k
    To je pozicija na kojoj se također nismo pojačali po mojem mišljenju, popunili smo ju igračima kojima je to prirodna pozicija, istina, ali prilično sam siguran da je Franjić u ovome trenutku kvalitetnija opcija na toj pozciji od Vinlofa koji je potencijal, iako Franjiću to nije prirodna pozicija.Izet Hajrović



    Nakon ovakvih upisa.. dojde mi da se ubijem.
    Franjic je priuceni bek koji je zapravo zadnji vezni.. i navodno je bolji od najboljeg beka austrijske Bundeslige.. a taj isti Franjic nije mogel istisnuti ni RPG-a sa lijevog beka kojemu to nije prirodna pozicija i to u jebenom Hnlu.
  • Izet Hajrović
    5.5k
    po čemu je Vinlof najbolji bek austrijske lige? Kako Franjić nije "istisnuo" RPG-a s lijevog beka ako je igrao lijevog beka, a RPG desno?
  • jakov1
    691
    nama fali zesce klasa na stoperuPaggini

    Galesic i Mmaee su top stoperi za HNL, pa cak i za Europu, jedino sto su preslicni. Theo je i dalje tu za manju rolu, vraca se Perkovic. Falit ce sirovina Torrenteova za malo ravnoteze i pojacanje bi trazio u tom smjeru, ali ja mislim da smo tu mirni ako ne bude ozljeda.
  • OsamŠest
    5.5k
    @Izet Hajrović kolega, djeluješ mi neozbiljno ako ocjenjuješ igrača samo na osnovu statsa ili grafika. Ne razumijem kaj želiš dokazat, a nisi ga gledao..
  • rokikaciga
    2.1k
    Mmaee su top stoperi za HNLjakov1

    Nemrem te shvatit ozbiljno.
  • Paggini
    53.4k
    vraca se Perkovicjakov1

    Na zimu doduse, a sad jel klasa je u ovom trenutku upitno. Odlična polusezona u Cracoviji, ali da nastavi u sličnom ritmu.

    Mmaeejakov1

    Korektan je meni Mmaee i ne bih se ljutio da igra, ali mislim da je njegovo vrijeme u Dinamu gotovo
  • rioda
    8.7k
    Galesic i Mmaee su top stoperi za HNL, pa cak i za Europu, jedino sto su preslicni. Theo je i dalje tu za manju rolu, vraca se Perkovic. Falit ce sirovina Torrenteova za malo ravnoteze i pojacanje bi trazio u tom smjeru, ali ja mislim da smo tu mirni ako ne bude ozljeda.jakov1

    Mmaeea najmanje od svih igrača želim gledati iduće sezone u Dinamu, pogotovo u nekakvoj važnoj ulozi. Drugo, KTC još nije produljio ugovor. Treće, Perković je na posudbi do zime. Četvrto, nama ne fali sirovina na stoperu, nego igrač koji je jak na lopti, ono što tražimo još od odlaska Šutala.
  • don
    13.6k
    jel ti pratiš da možeš tvrditi suprotno?Izet Hajrović

    pa zato su ga pratili oni koji ga žele dovest, ljudi kojima je to posa? Oni sigurno nisu kucali na Sofi i pretraživali poput tebe. Dakle, netko ga je gleda, ti nisi i to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.