• Dragon1Warrior123
    2.8k
    ovo je samo za 21. Stoljeće, znači posljednjih 20 godina.og1986

    ne znam kako neko može imat 41 naslov u 20. godina al dobro haha
  • NORTE
    8.9k


    Dinamo bi bio 4. na listi da Mamić nije poklanjao igrače i domaćinstvo superkupa Rijeci.



    ne znam kako neko može imat 41 naslov u 20. godina al dobro hahaDragon1Warrior123
    Računaju se trofeji a ne samo naslovi prvaka. Kup, superkup i europski.
  • Kwedi
    3.8k
    Nije on poklonio. On je kupio vjernost
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Btw. random pitanje. Jel imamo mi možda nekakav podcast (mislim nešto strogo od Dinamovaca) i ako ne kako to? Jer vidim Hajdučki, Osiječki, od Rijeke, jedino mi nemamo onda.
  • Kwedi
    3.8k
    Imaju prije utakmice neki drek na YouTube kanalu
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Rekoh nešto od Dinamovaca ne od smeća u klubu :joke:
  • Kwedi
    3.8k
    Aha. Nema onda.

    Makar prevelika je zajebancija s tim amaterski se natezati
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ma znam, ali opet me čudi da nitko nije napravio jer bi valjda naš prvak privukao kolku toliku publiku...
  • Bosna86
    11.5k
    Nas prvak nije privukao nikog da u ime Zone dobije akreditaciju za novinarsku lozu, a ne da ulaze svoje pare i vrijeme u podcast
  • Kwedi
    3.8k
    Ma znam, ali opet me čudi da nitko nije napravio jer bi valjda naš prvak privukao kolku toliku publiku...Dragon1Warrior123

    Evo, hipotetski desi se varijanta podcasta; kog moš dovesti, a da nisu kurtoazna pitanja koja se mogu vidjeti u emisijama na hntvu, kod Breke ili sličnih režimskih novinara?

    Gosti su bitni, ljudima nisu interesantni npr Majki i Navijač kako komentiraju nogometni tjedan
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Tu se ne bi složio, pogledaj npr. podcast utakmicu po utakmicu na Hrvatskoj Nogometnoj Televiziji na youtubeu. Njih četvorica (mislim da su novinari, nije da istražujem i raspravljaju o utakmicama. Može se napravit čisto zanimljivo za navijače dinama da poslušaju dok nešto rade itd. Samo treba to nekako organizirat po segmentima npr. utakmica Dinama, igrači, transferi, igrači Dinama vani, na posudbi i na kraju Majkijeve nebuloze za malo zajebancije.

    (ja ne znam kako vi, ali ja smatram da bi svi gledali podcast da je Majki tamo, ako ništa samo da vidimo jel sam sabe može nadmašiti u provalama haha)
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Što se samih gostiju tiče realno može se dobro napraviti i bez njih, a kasnije ako uhvati malo trakcije lako se može slat ljudima okolo pa netko od njih možda i prohvati i bude gost. Ali kao što si reko ranije, treba tu puuno previše posla i zajebancije za radit amaterski, ali svejedno ne kužim da nema bar neki amaterski jer bi bilo lijepo bar nešto imati. (valjda ima netko dovoljno lud s obzirom da navijamo za Dinamo i dalje nakon svega haha)
  • Kwedi
    3.8k
    To je sve trivijalno i plitko sagledavanje kluba. Ono, taktike, transferi, formacije, kurci-palci.

    Okej, to je bitno al to imaš u nekom formatu kroz trenutne emisije/podcaste koji nisu direktno vezani uz klub al doticaj imaju s Dinamom te ga obrađuju.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Dobro ti sad tu već misliš na nešto ozbiljnije, ne treba svaki podcast imat produkciju tribine, Joe Rogana itd. može biti samo razgovor o klubu i oko kluba koji vjerujem da bi poneko pratio. A to kažem ne vidim nigdje i čudno mi je.
  • deda
    27.5k
    UEFA odbila žalbu tovara na odluku da se momcad Dinama uvrsti u takmičenje UYCL
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.