• Krizy
    33.6k
    Za Karačića SN pišu da ostaje do zime u Loksi. Kulenovića bih poslao na posudbu jer treba kontinuitet, u mlađoj reprezentaciji je dobro izgledao.
  • marcio amoroso
    31.4k

    SN od sutra? Daj sliku ako imaš.
  • Majki2111
    2.5k
    Grehota po meni igrati s Kastratijem a bez Karačića. Desna strana Lokse me podsjetila na onu Rile/Vešo 16/17.
  • Krizy
    33.6k
    Ne ne, ovih dana sam to pročitao. Ili je to netko s foruma napisao pa sam smjestio pod SN, u tom slučaju isprika za krivu informaciju.
  • BigZ
    383

    Hvala na slikama! Drago mi je da se Sava Strmec Samoborski brusi za novu sezonu :lol:
    Dakle, Lokosi su za Uzunija, Kastratija, Karacica i Jakica dobili 6,5 milijuna eura. Bas me zanima kako ce pripremiti momcad za novu sezonu i ligu prvaka. Vjerojatno ce Dinamo poslati neke igrace na posudbu (kaljenje), vraca im se Drozdek...
    Znaci nista od Bjelice u Osijeku, Kulesevic ostaje...
  • Infinity
    14.9k
    Grehota po meni igrati s Kastratijem a bez Karačića. Desna strana Lokse me podsjetila na onu Rile/Vešo 16/17.Majki-Papi2111

    Zasto ako je netko bolji od Karacica? Da dovodimo Alvesa ti bi rekao da je bolje ipak dovesti Karacica. Tog Kastratija su svi punili loptama. Cokaj mu je davao vise, kakav Karacic. Sva igra Lokomotive se bazirala na pucanju lopti na Kastratija, Karacic je samo imao srecu da igra po istoj strani, mozda bi i ja tu izgleda dobro nakon 2-3 dupla pasa koja realno svatko moze odigrati. Stojanovic i Moharrami su bolji igraci od Karacica, a o Silvi da ne pricamo.
  • xavier
    11k
    Livakovic (u slucaju prodaje dovesti Grbica)
    Igor Silva (Osijeku problem platiti milijun eura, a za Dinamo je to kikiriki, najbolji bek HNL ove sezone)
    KTC
    Kolinger (treba nam visoki stoper, srcan i karakteran koji odlicno cita igru, u zivotnoj formi)
    Bockaj (zamislite njega i Orsu na lijevoj strani terena)
    Moro
    Ivanusec
    Caktas
    Kadzior/Kastrati
    Orsic
    Petkovic/Colak
    BigZ

    Bočkaj na beku siguno nije ni blizu onog što trebamo u Europi. Dalje, ako si ovo zamislio kao 4-2-3-1, onda Caktaš i Ivanušec igraju istu poziciju. A gdje je Ademi? Zašto Moro igra prije njega?
  • Dudu
    2.6k
    Startamo novu HNL sezonu utakmicom protiv Lokomotive

    116263877_3325776990778465_7162586891862751628_n.png?_nc_cat=100&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=6Vyn4Em2wBsAX90NDxC&_nc_ht=scontent.fsjj1-1.fna&oh=36e6365ce53b05ffc2062d24f61d28a2&oe=5F481B5A
  • Crusades1986
    9.3k
    Kaj nismo i proslu sezonu startali protiv njih? :monkey:
  • deda
    26.3k
    Svako kolo derbi, to je liga. Ihaaaa
  • r1oma
    1.5k
    Zna li se hoce li biti otvoreni stadioni za navijace?
  • Crusades1986
    9.3k
    I opet se isto kolo kači Hajduk-Dinamo i Osijek-Rijeka.
  • deda
    26.3k
    Do daljnjega ne
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.