• Sibirski plavac
    1.4k
    Ja već polako odustajem od razmišljanja da će obojica završit iza rešetaka i da ćemo imati slobodni dinamo.Tolko nas svih ovih godina jebu u mozak da sam sve više uvjeren da ćemo ih dok ne ostare i umru gledat u i oko kluba.Naravno,nekakva nada za bolje sutra postoji,ali još nakon ovog,po meni,jako mala.Daj Bože da sam u krivu i da pravde bude,pa makar to bila Hrvatska i njeno krivosuđe,pardon,pravosuđe.
  • markoli
    1.7k
    prva pomisao mi je u glavi da zajebem ove godine godisnju kartu (ak bu ih bilo) i bojkotiram sezonu, s druge strane mi dodje da baš namjerno svi skupa idemo na zapad i sezonu provedemo spominjuci mamu loži i ne obaziremo se na teren

    kad ce ovome svemu doci kraj
    nkdz

    Imam istu dilemu... :meh:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Uzeo sam si pauzu od praćenja Dinama nakon otkaza Bjelicu, trebalo mi je mjesec i nesto da dođem k sebi nakon te pizdarije. Ali mislim si, jbg Dinamo je bilo je za očekivati. Ali ovaj potez mi je sve zgadil sad u klubu i oko kluba, i to govorim ja koji sam jedan od onih koji su inače gledali samo nogometne stvari i stalna rasprava o Mamićima mi je išla na živce. Ljudi vidimo se nakon sto dođem k sebi, ja vise ne znam sta nam se događa najdražem nam klubu...
  • Guinness
    2k
    to govorim ja koji sam jedan od onih koji su inače gledali samo nogometne stvari i stalna rasprava o Mamićima mi je išla na živceDragon1Warrior123

    genijalno , ovo je baš genijalno
  • Ivek3009
    55
    Kakav cirkus od kluba i države,sad se vidi da su to sve planirani događaji,kad pronađu trenera raskinut ce ugovor i podijelit novce među sobom,dobro poznati scenarij
  • Cosey
    435
    S jedne strane, bolje je nego prije 5 godina jer su ipak nepravomoćno osuđeni, a druge strane, uz pauzu od godinu odnosno dvije, sve ide po starom.
    Sjeban je osjećaj kad prođe preko deset godina, a imaš osjećaj da je sve uzalud.

    Ono kaj je najgore je kaj ne pokazuju znakove sustajanja jer se osjećaju sigurno u nekom daljnjem periodu.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    https://www.vecernji.hr/sport/mamic-bi-ovim-potezom-dinamu-mogao-priustiti-veliku-sramotu-u-europi-1419002
    Ključna rečenica:
    Zamislite sad scenarij da Dinamo igra važnu europsku utakmicu, a njegov trener, recimo, završi u zatvoru. Ili, ne daj Bože, ode u posjet bratu Zdravku u Međugorje. Bilo bi to doista apsurdno. A ne treba ni naglašavati kakvu bi sramotu klubu ova situacija mogla donijeti jer, vjerujte, prije europskih utakmica Dinama strani novinari svakako će izvući činjenicu da hrvatskog prvaka vodi trener koji je nepravomoćno osuđen za izvlačenje novaca iz tog kluba.

    Cirkus i smijurija :lol: :rage:
  • NORTE
    9.3k
    'Sreća' pa će tekme vjerojatno bit bez gledatelja, europske sigurno. Vezano uz vođenje kluba pod optužnicama, isto je i Ulli Hoenes i to u jednom socios Bayernu, i dalje je glavna faca tamo, odvratan tip. Trenerski gledano, ovaj šarlatan je uspio izgubit na Maksimiru od Hajduka kojeg pola Hnl-a redovno ponižava.
  • Papastrumf
    9.9k
    Vezano uz vođenje kluba pod optužnicama, isto je i Ulli Hoenes i to u jednom socios Bayernu, i dalje je glavna faca tamo, odvratan tip.NORTE

    Uz malu razliku da je Hoenes optužen za utaju poreza, a ne da je krao iz Bayerna.
  • Crusades1986
    9.8k
    Ulli Hoenes je priznao krivnju, odslužio zatvorsku kaznu, platio novčanu kaznu i to sve nakon suđenja koje je trajalo dva dana. Ne trebamo to navodit kao neku usporedbu sa stanjem u Dinamu ili pravosuđu u Hrvatskoj. Ako će ga članovi nakon toga opet izabrat, to je njihova stvar. Kod nas članovi nemaju tu mogućnost.
  • Crusades1986
    9.8k
    I da, ovo je i najvažnije što je kolega papastrumf rekao, nisu u pitanju ista kaznena djela.
  • Nbbbm
    187
    Samo radikalno, izbacit ih iz europskih natjecanja dosta je bilo na finjaka :halo: :lol:
  • Ludovic IX
    5.5k
    Do daljnjeg me boli tuki za rezultate i nadam se da će bit što lošiji..nek se raspadne i rasproda sve što valja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.