• Droljo
    23.5k
    Ništa, morat će sd biti stranac. Domaći su opterećeni menadžerima i mafijom te vlastitom nesposobnošću i glupošću.
  • Jurki
    21k
    Ništa, morat će sd biti stranac. Domaći su opterećeni menadžerima i mafijom te vlastitom nesposobnošću i glupošćuDroljo

    Pa i trebal bi biti stranac.. dapace trebali smo odmah ici na tu soluciju.. a ne s ovim ... mah..
  • Ivdzo11
    8.7k
    Ivanusec jako solidan u ovih 20 min, čudi me kako ne dobija priliku nikako, najgore ce biti ako Priske dobije otkaz, onda od njega nema nista
  • don
    17.4k
    Marić mora bit bivši idućih dana, inače ništa i od litnjeg prijelaznog roka.
  • Miro Vugrinec
    10.1k
    Maric je rekao sve sto je točno. Popularno je posrat se po njemu na zoni, ali evo ja kazem da sa svim iz intervjua se slažem. Lako je svima nama srat, ali Pero je taj koji je inzistirao na tome da ga se pusti, a nezadovoljan igrač nikad nije dobra opcija. S druge strane, sasvim solidni novci 14 plus 2.5 plus još raznih bonusa i 10 posto od idućeg transfera. Isto tako točno je i da je njegova ozljeda dosta ozbiljna i da ćemo do kraja sezone igrati samo hnl gdje mu cijena nikako ne može rasti i za pola godine je i stariji. Sve 5, svi sretni, Pero nam je tu do kraja sezone, novci korektni, igrač zadovoljan. Ne vidim razlog zašto stalno pljuvanje po Maricu na svaku temu. Isto tako točna je i teza da je Inter svjetski klub i da poslovanje s njima dize klubu reputaciju
  • Marc
    764
    Da ispravim, Sučić nije igrao niti protiv Bayerna niti protiv Slavena.. ako se ne varam bila je viroza u pitanju..
  • hardek
    7.8k
    Jel 10% od sljedećeg transfera čistih ili 10% razlike u cijeni
  • Jurki
    21k
    Isto tako točna je i teza da je Inter svjetski klub i da poslovanje s njima dize klubu reputacijuMiro Vugrinec

    Daj nam nemoj i ti mazati oci.. kakva mrtva reputacija? Nakon svih onih igraca koje smo prodali u top klubove...
    kad cemo onda naplatiti jednom tu reputaciju?

    Slusam 20 godina o jacanju reputacije..
    hocemo li mi za zivota dozivjeti kad da smo naplatili tu reputaciju, taj renome.
    Nasmrkano govno je 20 godina sral o reputaciji.. a i dalje dolaze sa Zapada ko u diskont.. pa sve na akciji...
    inter je svjetsko smece, a ne svjetski klub.

    Mislis da jako nekog to zanima kome smo mi prodali igraca prije 5 - 10 - 15 godina.. ako ima robe koja valja cemo kupiti.. ako nema necemo.. nema tu reputacije...

    Bas ce nama to neko honorirati za 5 godina kaj smo mi danas dali odlicnog igraca za smijesne pare.. je mores si misliti.
  • don
    17.4k
    Ne vidim razlog zašto stalno pljuvanje po MaricuMiro Vugrinec

    jer je ispunio 0 postavljenih prioriteta kluba, dobro ajde napadač je tu, a i on je zamalo propa.

    di je filijala?
  • ElDorado
    8.4k
    nisi jos samo rekao da je zadužio klub
  • Blueshadow86
    4.7k
    Vuga, daj ti nama reci jel Ivanušec uopće opcija, i ako je, u kakvoj je fazi to? Ukoliko nema ništa od njega pa da se prestane s praćenjem kad igra, jel na klupi, jel u zapisniku i ostalim "naznakama". :smile:
  • mrgud
    656
    Onda znači Baturina ide na ljeto za 5 milja u Real,jer ipak je to najveći klub na svijetu i tu će nam reputacija otiči u nebo.Nadam se da će Modrić ovu izjavu Marića prosljediti Perezu,tak da čovjek zna da se ne treba razbacivati sa lovom.
  • GeneralNapoleon
    2.4k

    Ti mora da si stvarno iz menaderskih krugova kad si za da nas igraci prejebavaju i vode sportsku politiku po svojim zeljama :lol:
  • Izet Hajrović
    6.3k
    ovo si krivo interpretirao, rekao je da bi Sučić bio razočaran.

    I ja tu ne vidim ništa sporno, isto je govorio Mišković za Pašalića jučer na pressici. Inter ne zove svaki dan i sve što je Marić rekao stoji, sviđalo se to nekima ili ne.
  • Kujtim Shalla
    7.8k
    pa neka onda dovede pravu zamjenu za njega kad je tako dobar strateg. Ajde da ga vidim. Znaš vrlo dobro da je mali htio i u como ljetos ,da se ne pravimo ovdje. Znači sve se znalo . Neka dovede zamjenu i pokaže da zna posao. To su Miro priče za malu djecu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.