• marcio amoroso
    32.5k

    Wolfsburg i Freiburg stalno imaju takve :vomit:
  • Riki
    9
    Wolfsburg i Freiburg stalno imaju takve :vomit:marcio amoroso

    Ma katastrofa... svaka cast Brekalu kaj je bio odbio nosit
  • marcio amoroso
    32.5k

    Kulturno ih je otkačio.
  • Bosna86
    11.6k
    Bojkotiram Nike, The North Face i Patagoniu upravo iz tih razloga... Sve te firme koje promiču takve stvari treba izbjegavati
  • Dino
    2.2k
    Kolko ja znam jedino valjda thor steiner ne promovira taj pederski mjesec il kaj vec, bilo koji drugi brand svake godine u isto vrijeme izbaci neki model s duginim bojama
  • ZGV
    3.1k
    i Adidas promovira, jednostavno to je takav trend u zapadnoj "liberalnoj" Europi. Loše, ali je tako.
  • Infinity
    15.3k
    To da je lose oni ne bi promovirali. Koji to brend sam sebe pokopava? Osim Dinama :rofl: Boli njih ona stvar za sve te pokrete, boli njih ona stvar i za Dinamo i za Real i za Manchester i za Argentinu i za sve. Svima daju lovu jer to znaci da ce zaraditi jos vise. Sve promocije rade jer ce zbog toga zaraditi vise. Nitko od njih ne baca pare u vjetar zbog nekog stava. Naravno, ponekad se ulaganje ne isplati, al sve je to posao. I tvrtke koje podrzavaju neku politicku kampanju to ne rade zbog dobrobiti drzave nego zato jer ce im taj pogodovati oko nekog posla, direktno ili indirektno izmjenom nekog zakona i slicno. Sve su to interesi, svi oni zbog toga dobro prolaze, jer bi do sad svi redom propadali.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    thor steinerDino

    Zato što je možda TS brend koji je orijentiran extremno desno?!!! I smatra to bolesnošću, odnosno smatra onime čime bi ih svaka normalna osoba smatrala(kompletna LGBT zajednica) :smile:

    Da ne skrećemo sa teme na nešto nebitno, nego na Dinamo, jel bilo govora možda da bi Dinamo mogao dobit novog sponzora u iducoj sezoni jer vidim objavlju cijene svw na 30 do čak 70% sniženja( druga garinatura je 50% snižena) ??
  • Crusades1986
    9.8k
    Mislim da se je najavljivalo nesto u tom tonu. Ne znam sad tocno do kad traje sa Adidasom ugovor.
  • Riki
    9
    Thor Steiner za sponzora bi bilo vrh
  • ZGV
    3.1k
    To ti ne bi niti jedan malo jači klub na svijetu napravio
  • Dudu
    2.6k


    Čini mi se da je bio potpisan na 3 sezone, a ako je tako, onda je ugovor istekao...
  • nkdz
    829
    Da ne skrećemo sa teme na nešto nebitno, nego na Dinamo, jel bilo govora možda da bi Dinamo mogao dobit novog sponzora u iducoj sezoni jer vidim objavlju cijene svw na 30 do čak 70% sniženja( druga garinatura je 50% snižena) ??Navijač Dinama

    nama mislim na kraju ovog mjeseca istjece trenutni ugovor s adidasom (i tovarima s Macronom brijem) ali pretpostavljam da se ce potpisati novi jer sam par puta vidio da su reklamirali nesto adidas, a valjda ga nebi reklamirali par dana pred istek (reklamirali ne vezano uz akcije na web shopu nego samo logo i nas fan shop)
  • Cosey
    435
    Kaj mislite, jel bu se derbi igrao pred gledateljima?
  • SAS1987
    13.5k
    Kaj mislite, jel bu se derbi igrao pred gledateljima?Cosey

    Ja mislim da ne. Nakon izbora ce zatvoriti stadione.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.