• agramZ
    2.3k
    sta uprava Dinama o navijacima misli se najkasnije vidilo kod pocetka bojkota.. teska kurcobolja. kao sto si rekao, u jednoj austriji i/ili njemackoj gdje je apsolutno sve podredjeno navijacu bojkot navijacke grupe koja prati klub dize ekstremnu paniku u upravi.. odmah se trazi komunikacija sa grupom da se sto brze rijesi problem i to ne iz neke "zajebancije", osjecaja duznosti ili laznog postovanja, nego bas zato sto oni tocno znaju sta bojkot zapravo znaci ili moze znaciti za klub..
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Samo što prije 10 godina kod tog bojkota većina ljudi nije ništa shvaćala. Dio je bio u filmu da je to zato jer klub više ne plaća gostovanja, dio da je to sve politika, dio da je to zato jer Mamić prodaje najbolje igrače... trebalo je godina i godina da se iskristalizira sve i da ljudi vide pravu sliku. Pa i na drugim primjerima kako može bit i ovdje, jer kod nas ljudi obično sa skepsom gledaju na sve novo što se kod nekog drugog nije pokazalo uspješno.
    Danas je malo ljudi koji ne vide Mamićevu pravu sliku, pa čak iako manji broj njih u njoj ne vide ništa loše, opet im je otprilike jasno gdje je problem.
  • xavier
    11.1k
    Ljudi pocinju navijati za pobjednika. Zasto ja iz neke vukojebine u Bosni ne navijam za Cibaliju? Zasto netko iz Zagreba ne navija za Dragovoljac ako mu predstavlja neko hrvatstvo il sta vec? Nemojmo se lagati, svi smo mi za Dinamo poceli navijati jer je najveci, najbolji ili barem 'najbolji hrvatski'. Dobar dio nas je naslijedio ljubav, to ima veci utjecaj nego rezultat, al i tad ti je netko rekao da je nesto ispravno. Nisi ti znao zasto, znao si samo da je tako.Infinity

    Jednostavno nisi u pravu. Već sam rekao da živimo u veoma različitim okruženjima, a nemamo ni isto godina. Ja sam za Dinamo počeo navijati još u bivšoj državi, a to sigurno nije bilo "zato što je Dinamo bio najuspješniji".

    Isto tako, nitko u mom okruženju nije prvo počeo ozbiljno pratiti nogomet pa onda "izabrao" Dinamo nego su svi klinci znali da su dinamovci i da je Dinamo njihov klub puno prije nego su ozbiljno pratili nogomet.

    Znam da je u tvom okruženju to malo drugačije, što sam i napisao, ali ti jednostavno ne prihvaćaš da nije svugdje kao kod tebe.
  • agramZ
    2.3k
    uprava kao uprava se ne bi trebala primarno pitati zasto se bojkotira i tako odluciti da li ih briga ili ne, tada je samo pokazala cisto neznanje. a ne da glava onda nudi novac, redarstvo i ne znam vise sta jos, mada je mamic itekako znao sta radi ili pokusava raditi. zapravo je smijesno pricati o nekoj "upravi", pogotovo tada, to je vise struktura vlasnik-diktator. ali to je bio samo jedan primjer kako bi u nekom idealnom svijetu uprava trebala reagirati..
  • vafenss
    233

    Tocno ovako je bilo i u mom okruzenju(hercegovina),a kod nas je dinamo uvijek bio i vise od samo nogometnog kluba, ja sam prije znao sta je dinamo neg sta je nogomet haha
  • Nbbbm
    187
    Je li ovo druker Tarik na Titanikovim karikaturama ona priča da je Antolić potjeran iz policije jer je drukao dilerima vrijeme racija?
  • SAS1987
    13.5k
    O tome zašto netko navija za neki klub sam jednom več minimalno opisao u ovom postu. Prema istraživanjima, ovu su razlogi zašto netko navija za neki klub:

    1. Zbog obitelji (ja padam u ovu kategoriju)
    2. Zbog lokalne okoline (navijanje za lokalni klubv ili klub koji je tamo jako popularan)
    3. Zbog uspjeha (tipičan primjer je FC Barcelona ili Real Madrid)
    4. Ostali faktori (npr navijanje za A. Bilbao jer tamo igrajo samo Baski)
  • Bosna86
    11.6k
    Izgleda da će ovi sami sebe srušiti
  • Ero
    934
    sretno im bilo u tome..
  • Nino Bule
    11.5k
    Jebe mi se i za bjelicu i igrace ako to znaci kraj mafiji, ali ne treba prerano slaviti
  • SAS1987
    13.5k
    Budite ozbiljni. Njih može srušiti jedno pravna država ( :rofl: ) ili fizička agresija. Treća opcija je propad kluba, a to je i za nas vrlo loša opcija.
  • Bosna86
    11.6k
    Iskreno malo bi me stvari vise razveselilo nego da gledam kako se medjusobno kolju i peru ruke jedni od drugih
    To bi mi bila neka kozmička pravda s tim naravno da ih se tuzi kasnije za svaku lipu
  • Pop corn
    5.1k
    Suludi tekst Droljivarija. Da klub zeli Bjelicu na razgovoru a Bjelica je u Austriji i dolazak u Hrvatsku bi znacio 14 dana karantene i samoizolacije prvo. Kakav su sad smrdljivi plan smislili....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.