• Bosna86
    11.6k
    Osim Orsica mi nemamo nijednog purgera u prvih 11, ali isto tako zašto bi neki KTC ili Hajrović davao dio svoje plaće ako ne mora.... Nek se Babilon krene rušiti pa na bilo koji način, previše je sve ovo trajalo
  • Ludovic IX
    5.5k
    Mene ovakve stvari pogađaju i dok ne čujem Ademija ili bjelicu a veliki vožd je očito zaprijetio kaznama u stotinama tisuća eura za neposluh i izalženje u javnost, ja igračima ništa ne zamjeram..ovo ide prema kaosu i samo se nadam da će kaos završiti nekom vrstom revolucije
  • Markelo
    2.5k
    Ja sam se vec prije ponudio da mogu igrat napadaca ako ne bude imao tko igrat. Stojim i dalje na raspolaganju. Davat cu sve od sebe na terenu ali cu i bušit upravu iznutra.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ako se prvenstvo završi, možda ga završimo sa juniorima i ispušimo ligu prvaka i 30 miliona eura..e, to će im bit nepredviđeni trošak
  • Nino Bule
    11.5k
    Daj boze da su ovo zadnji izdisaji bagre u klubu sad samo maksimalni pritisak da ne krenu ocajnicki pokusaji vađenja para/preuzimanja/neceg treceg.
    Bjelica ovo nije zasluzio ali ima poetske pravde da nakon toliko lizanja supka braci dozivi ovo.
  • Bosna86
    11.6k
    Kaže Igor Cvitanović da je sramota ovo sto su treneri i igrači Dinama uradili... Ma ‘ko to nama oce biti trener, ‘ko ‘ko?
  • MM17
    221

    Ali veli da ne zna priču i neće komentirati...Još jedan u nizu prodanih duša i šupkolizaca
  • Batigol86
    198
    ne mislite valjda je da su smanjenja place pravi razlog ovomu svemu? neznam koji je razlog ovomu svemu ali u ovaj igrokaz nimalo nevjerujem.
  • Guinness
    2k
    javio se i četnik cvitanović, počelo je
  • Carlos2
    67
    Vrijeme "karantene" koronavirusa nam sad savrseno sjeda na ovu situaciju. Nogometa nema , klub ne radi , nista se ne dogada. Sad svi skupa sabrati glave i smislit strategiju kako "udariti" na upravu. Ne volim dizat euforiju nikada , ali ovo mi se cini kao "sad il nikad" . Ovo je trenutak koji moze stvoriti onu kriticnu masu koja je potrebna . Ovaj dogadaj ce zasigurno ujediniti sve dinamovce u istom cilju..srusiti upravu. Mislim da uz dobru strategiju , mozda cak i pomoc igraca i Bjelice , se moze preokrenuti sve u korist nas koji volimo i zivimo dinamo.
  • Crusades1986
    9.8k
    Ma ovo je upravi došlo na volej samo tako... jedva su dočekali nešto da mogu "prišit" Bjelici da ga potjeraju. Ne opravdavam ni njega zbog lizanja šupku štakoru iz bijega ali ovo je dno dna od kluba.
  • Kwedi
    3.8k
    Kak se javio Cvitanović, to me sjetilo na 2000. kad je kompletna prva momčad dala podršku Canjugi
  • Keyser Soze
    8.1k
    "Sad ili nikad" smo culi vec tisucu puta.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Cvita se sa svojim ljudskim karakteristikama savrseno uklapa u klupski menadzment.

    Nestvarna, nadrealna izjava.
  • Carlos2
    67
    slazem se , zato i kazem da ne zelim dizat euforiju. Ali brdo puta smo svi bili svjesni da je to "sad il nikad" vise dizanje tenzija nego realnost. Ali mislim da za ovaj dogadaj ne postoji nikakvo opravdanje , niti itko normalan moze progutat ovo i rec da podrzava potez
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.