• ZGV
    3.1k
    Odlična je majica i mislim da majice iz prošlih sezona ne treba ponavljati, već raditi nove dizajne.
  • Dino
    2.2k

    Ova je fakat odlicna!
  • NORTE
    9k
    Ako je moguće napraviti seriju plavih majica sa srcem Zagreba kao npr. na novoj zastavi.
    49518747042_28ff01af41_b.jpg
  • ZDS86
    205
    Neka se rade i stare majice,one koje su popularne među ljudima kao plava maskirna,ova sjever uz odsutne itd. Takve ce se uvijek prodati.
  • Crusades1986
    9.5k
    ec2erltq058zocb2.jpg
    Još jedna nova majica
  • Nolifer
    6.5k
    jel ko probo već majice, ja razmišljam o 3xl, jer mi se čine dosta uske?

    ova siva je bomba i dal se mogu nekako rezervirat majice? Jer ne bih još sad naručivao, nego kad se tek smiri sve...
  • Dino
    2.2k

    Majice jesu malo uze al su jako ugodne za nosit, bez problema mozes uzet velicinu koju inace nosis, ja sam cak i jednu manje uzel. Najbolje je da probas, al posto je sad nemoguce zemi si velicinu vise pa operes na vecoj temperaturu i stisnula bu se ak nisi ziher.
  • Nolifer
    6.5k


    Pa zato baš, bi htio prvo probat, pa bum pričekal, da se ova situacija smiri, pa nakon nje, pravac Ilica i proba i kupnja, ako bu dobra, nebum niš napamet kupoval. Nadam se da će još bit 3xl veličina do tad...
  • Dino
    2.2k

    Zadrze se ti veci brojevi, bez brige. Sretno i cuvaj zdravlje!
  • NORTE
    9k
    Koga drugog nego klub okrivit za ogromnu količinu robe koja nije prodana jer 2 zvijezdice su sada rijetko kome zanimljive...Naručiš par kamiona robe od adidasa i onda ju ne možeš prodat jer si u međuvremenu stavio 3.zvijezdicu.

    Sve su to mogli izbjeći da ih uopće nisu koristili.
  • nkdz
    829
    Izbacilo mi je na facebook story-u da ima 10% popusta u bbb fan shopu, na story je stavljeno nekoliko majica, ne znam dal vrijedi i za ostalo u shopu
    Ak si neko oce nekaj piknuti

    edit: vrijedi i za ostalo
  • Nolifer
    6.5k
    Volio bi vidjet ovak nekaj u budućoj ponudi u Ilici

    hfPQ4Go.jpg

    53d1s6l.jpg

    LidZ3xP.jpg

    l0Q8GF1.jpg

    Sklepo sam neki dizajn nabrzaka u karanteni, onako, da vidim mišljenja, jel bi moglo proć il ne... Mislim da baš treba ovak nekaj, jer nakon kapa sa 86 znakom, bi bio pun pogodak, e sad.. možda da, možda ne... ak sam fulo temu, ispričavam se :D
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Htjeo bi ovdje pitat da ne ispitujem "bezvezna pitanja" na FB Web Shop,

    Da li zna netko na forumu ovdje , da li se iz Web Shopa može narucit i za Bosnu ili samo dostava ide samo za Hrvatsku?
    Hvala!
  • Bosna86
    11.5k
    Ajd malo razmisli prije nego sto napišeš... Corona je jbt, grane su zatvorene
  • Navijač Dinama
    7.3k
    znm , znm sve to nego opcenito pitam da li dostava ide i kod nas i opcenito preko granice, ili je samo za RH , a ovo za granice znm živim 700m od graničnog prijelaza jbt...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.