• Infinity
    15.2k
    Taj V nije ni priblizno takav kakav se cini na slici.
  • xavier
    11.1k


    E ova mi je stvarno odlična. Kako su i drugi već napisali, ne volim V izraz, a i boja na ovoj mi je više "Dinamovska".

    Ovaj skyline mi je baš onaj detalj o kojem sam govorio da treba kako dres ne bi bio previše "običan" što se zna dogoditi kad je cijeli jedne boje.
  • Dino
    2.2k
    gn8af50h87h65mgd.jpeg
    vypvu1fdleh0naty.jpeg
    0yde31v6xdftl5fa.jpeg

    U zadnje vrijeme imam u planu kupit si neku tak malo deblju majicu dugih rukava bez kapuljace pa sam isao malo istrazit po fan shopovima kaj ima. Mislim si kad vec kupujem neg ima neki Dinamov motiv.
    I kolko sam uspio vidjet, nas fan shop ima dva modela, sto se vidi po dostupnosti jako dobro prodavana, a gNK tek jedan jedini model i to iz prosle sezone.
    Spominjem ovo jer mislim da se ne bi trebalo zadrzavat sam na sportskim modelima, vec bi trebalo ukljucit i neke malo “pristojnije” modele u asortiman koje bismo mogli nosit na posao, u skolu, u Crkvu itd.
    BBB fan shop radi dobru stvar s ovim ranije spomenutim polo majicama, al gnk nikak da iskopira neku foru za malo jacu promociju kluba.
  • ZGV
    3.1k
    Bez motiva panorame grada svakako. Samo d i bijeli obrub i to je to
  • Navijač Dinama
    7.3k
    wmj5joo1yy9v0iyj.jpg
    Novo u Fan Shopu
    Cijena 249 kuna
  • Keyser Soze
    8k
    Stvarno mi nije jasno kaj glume s ovom zlatnom bojom... Jos je duksa crna, a grb umjetni kao i na europskom dresu di smo vise licili na Maribor nego na Dinamo.
  • Dino
    2.2k

    Oces rec kaj “jos uvijek” glume sa zlatnim grbom
  • ZGV
    3.1k
    Mogli su i gore
    Dobar je detalj na rukavu jedino.
  • Bosna86
    11.5k
    hurcjd70fbyu8b7e.png
    3wvmnr8jwbm46cj3.png
    Ukucam iz dosade na Amazonu Dinamo Zagreb i izbaci mi ovo čudo.. 11 dolara
    bvkm32mj9ud023xq.png
  • Ero
    930
    Gnk i opet forsiraju ovakav grb..
  • Crusades1986
    9.5k
    Netko u klubu svršava na zlatnu boju izgleda :roll:
  • NORTE
    9k
    Gnk i opet forsiraju ovakav grb..Ero

    Kompletan dizajn majice je ružan, kao i ovo s amazona što sigurno nikakve veze s klubom nema.
  • Infinity
    15.2k
    Nije svima isti ukus za lijepo. Nas grb je presaren da bi se lako uklapao na svaki dizajn i potrebno ga je uciniti jednobojnim da bi ljepse sjeo. Iz tog razloga sam vise puta govorio da mi nije jasno zasto se ne forsira samo malo 'd'. Prepoznatljivo je, dinamovsko, a s druge strane ce se bez problema u svim mogucim bojama uklopiti na svaki moguci dizajn.

    Sto manje sarenila, sto vise jednostavnog dizajna i artikal ce biti prihvacen od sire mase ljudi. Najlakse je zalijepiti obicni grb na majicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.