• marcio amoroso
    31.9k

    Teško je naći nešto da se baš svakome sviđa, nemoguce skoro.
  • Infinity
    15.2k
    Ako nekoga zanima, moze provjeriti ovdje o cemu se radi. Super su im artikli, samo da ima i Dinamo.
  • Neki tip
    19k
    majica je odlična, ja bih je svakako kupio.. pogotovo ak bi bila od nekog finog, laganog materijala.

    Mislim da s ovim ne treba ići u nekoj low cost varijanti. Dobar materijal, lagana, ograničena ponuda - toliko da se isplati, a da opet ostane pomalo ekskluzivna.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Htjeli su raditi za nas sa našim grbom ali hoće 50 eura po komadu i morali bi naručiti 100 komada :nerd:
  • Neki tip
    19k
    pa tako sam nekako i mislio, da sam morao pogađati..

    Misliš da nas se ne bi našlo 100 koji bi ju bili spremni kupiti?? Pa na Zoni bi prodali 30 komada, a začas ostatak kad je isfuramo. :cool:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Je, uložiš 5 milja pa prodaješ 2 godine da ih samo vratiš nazad :grin: . Navikao sam na bolje biznise od toga.
  • Neki tip
    19k
    za jednog biznismena nešto mi previše ziheraški djeluješ.. :razz: pa vidiš da se lijepimo na majicu.
  • marcio amoroso
    31.9k

    U subotu je majica u ZG. Možete je opipati na tekmi protiv Rijeke :grin:
  • Bosna86
    11.5k
    Ja sam uzeo prošlu turu majica kad je (bivsi) kolega bluephone pravio... ne vjerujem da ih se 10 prodalo
  • nkdz
    829

    u pravu si i ja sam uzeo majicu, ali mislim da mi je tad Bluephone rekao da je dosta malo prodanih, mozda dvadesetak (i manje),a te su
    bile dosta jeftine, nekak mislim da nebi otišlo 100tinjak ovih po višoj cijeni (znam da je kvaliteta bolja)
  • deda
    27.4k
    Ma dobro nismo mi išli s nekim marketingom za majice.
  • nkdz
    829

    a dobro, to si definitivno u pravu, prodalo bi se puno više da se išlo prema van s tim majicama fejs/instagram
    išle su za gušt nas zona dinamovaca :)
  • gh0c
    256
    Evo jedan pokušaj...
    u9iktmgh30lfptzp.jpg
    Sviđa mi se ovaj retro stil na stranici gore, ali možda ipak nisam veliki fan dekoltea (barem ne na muškim majicama :razz: )
    Sad kad vidim ovaj disclaimer, dođe mi da probam složit i Ž verziju :blush:
    Moglo bi se ovaj motiv dole (preuzet s jednog od brutalnih novih grafita koji ima panoramu grada) malo i srediti ili može i bez njega.

    Pričam o ovome kao da upravo amenujem finalnu verziju koja upravo kreće na štampanje :joke:

    ... jer zašto ić spavat u neko normalno vrijeme
  • Cosey
    432
    Ovakva majica bi bila super, čak i bez motiva dolje.
  • Neki tip
    19k
    Ova mi je još bolja! I nijansa plave i panorama i okrugli umjesto V izreza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.