• Eduardo
    17.1k
    to mi je sestra poslala screenshot s Facea... nekakav shop, jedan u nizu onih koji se koriste Dinamom da bi ubrali koju kintu.
  • Stihl
    3k
    Takve gluposti uopće ne treba reklamirat i stavljat tu na zonu.
  • Ero
    930
    Ovakav grb para oči
  • Navijač Dinama
    7.3k
    uut094shfen371xh.jpg
    50 kuna.....(Fun Shop)
  • GZomanid
    572
    Šalica mi je OK ali ovaj logo 20 je katastrofa. Ne vidim poveznicu s dinamom kad ga gledam (osim da gledam s povečalom stalno). Prvo mi pada na pamet logo nekog sveučilišta..
  • Ludovic IX
    5.1k
    Meni nije jasno da u shopu imaju samo dječje veličine za Adidas t-shirt. Savršena majica, Dinamova plava boja, grb i tri crte na ramenu i nema za odrasle. Vjerujem da bi ih prodali 10000
  • Neki tip
    18.9k
    da, da, da!! Nisam ovdje komentirao, ali isto to pomislih kad sam si prije 2 mjeseca kupovao duksicu. Odlična majica, ali samo za djecu. Zašto, kako, čemu?
  • ZGV
    3.1k
    Zato kaj su u marketingu nesposobni ljudi. Nemaju pojima o poslu.
  • Dino
    2.2k
    Palo mi je na pamet da bi bilo jako zanimljivo napravit znak za kucu “pazi ostar pas” s likom naseg bulldoga.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ne znam da li je iko postavio upit ili predlozio ali recimo meni napamet pala čudnija ideja recimo jakne/dukse i umjesto napapijri recimo da piše Purgeri ?
  • Dino
    2.2k
    Problem je kaj je prozvodnja tak neceg malo skuplji sport, a ko ti garantira da ce se prodat sve proizvede zalihe, iako ja mislim da bi dosta dobro suskavci isli
  • Navijač Dinama
    7.3k
    da to i ja mislim(da su pare za proizvodnju najveći problem i da ne daj bože desi se slabo se prodaje)
  • Dino
    2.2k

    Bio bi dobar sistem ak bi se dalo narucit pa onda si ziher da bu taj koji narucuje kupil.
    Al pretpostavljam da se stariji decki vjerojatno sjecaju suskavaca sa sjevernjacom. Ne znam iskreno kad su bili u prodaju, al sam videl par ljudi da ih fura.
    Inace jako lijep dizajn, slicno tom napapijri, al malo tanji.
  • Pop corn
    4.8k
    Nije to suskavac, to je fino debela jakna, ispod je dobra podstava...


    Palo mi je na pamet da bi bilo jako zanimljivo napravit znak za kucu “pazi ostar pas” s likom naseg bulldoga.Dino

    Odlicna ideja, al ne samo ostar pas vec i "ovdje cuvam ja" i sl. Bas cu pitat sestru koja se bavi cuckima jel ima gdje to za napraviti...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.