• deda
    27.6k
    Kao što je Navijač spomenuo već danas se otvorio ponovo Badblueboys fanshop.

    Danas je i GNK otvorio svoje shopove. Radno vrijeme je:

    Fan shop u Jurišićevoj

    - ponedjeljak – petak od 10 do 19 sati

    - subota od 10 do 15 sati

    - nedjelja – zatvoreno

    Fan shop na stadionu Maksimir

    - ponedjeljak – petak od 10 do 17 sati

    - subota od 10 do 15 sati

    - nedjelja – zatvoreno
  • Kwedi
    3.8k
    Ako netko ide usput u fan shop(trg ili zapadna), nek poslika dio računa čisto da se vidi jel oba shopa idu preko firme, kombinirano ili sve na klubu.
  • deda
    27.6k
    K. znači treba provjeriti jel ide preko GNK Dinamo ili Dinamo trade d.o.o.?
  • Kwedi
    3.8k
    tak je. samo kod izdanog računa nek neko poslika oib ak je u fan shopovima pa da vidimo jel se sve prebacilo na firmu ili kombiniraju.

    čak i ako netko naruči preko web shopa, može javiti da vidimo kak su to regulirali
  • Mali dioničar
    14k
    Bio sam danas u Jurišićevoj, imaju adidas majica za koje sam uvjeren da bi se svidjele ekipi. Meni su bezveze prvenstveno zbog toga jer imaju zvjezdice iznad grba.

    Danas nisam kupovao, ali uvijek kad sam kupovao je bio Dinamo trade d.o.o. Ne znam zakaj bi to mijenjali.
  • Shkera
    19
    I meni je uvijek do sada bio Dinamo trade d.o.o.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    U suradnji s Nik Titanikom za našu akciju Vratimo Palčiće u Petrovu napravljene su posebne majice. Majice se mogu kupiti po cijeni od 100 kuna u Bad Blue Boys Fan Shop u Ilici 37 svaki dan od 10h do 18h, a subotom do 15h.
    Požurite jer je ova serija majici limitirana.

    -Dinamo to smo mi

    y3g2apl8km3cr25g.jpg
  • Stihl
    3k
    Novo (staro) u bbb fan shopu, 100kn
    aa3ifwkadalu3qtb.jpg
  • Dino
    2.2k
    Odlicna silta, preporuka za svakog
  • Navijač Dinama
    7.3k
    oery5cta3r6uj0e7.jpg
    Za ljubitelje šešira, tu je i šešir ponovno u prodaji :smile:
  • Nolifer
    6.5k
    A na instagramu su objavili neku novi siltericu sa zadnje strane? Ima ko sliku prednje?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    je i mene zanima

    Inače fhyyw3s9a0aly7qe.jpg
    Samo ovo
  • ZGV
    3.1k
    Kaj su to nove stvari u shopu?
    Ne mogu pronaći na FB-u.
  • Carlos2
    67
    jučer su stavljene slike bile , ali danas više nema da. Možda je došlo do neke greške na FBu
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ili je greška, ili su rasprodali prvu kolicinu, inače FB stranica kada nesto prodaju,odnsono ode određena kolicina robe obrišu i sa FB, da ne bi doslo do zabune da netko oce kupit i pise da je u prodaji a zapravo nije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.