• znajdatevolimja
    155
    Unaprijed se ispričavam ako ovo nije mjesto da se raspravlja o stvarima koje ću napisati u ovom postu i ako je to slučaj slobodno ga obrišite. Iako sam vjerojatno među najmlađima na forumu stoga me ispravite ako griješim, ali nikada nisam vidio na bilo kojoj stranici ili profilu da netko u svojoj kolekciji ima šal u obliku transparenta ili barem s natpisom DINAMO SVETINJA pa čisto da napišem, a vjerujem da nisam jedini ovdje koji tako misli, kako smatram da takav šal dođe u prodaju sigurno njegova prodaja ne bi bila slaba, štoviše smatram (samo moje osobno mišljenje) da bi šal bio jedan od ljepših koji su bili dio klupske povijesti. Nažalost, nemam nikakav dizajn jer nisam baš vješt u tome, ali mislim da izgled tog šala nije teško zamisliti. Još jednom se ispričavam ako sam fulao temu, samo sam došao na tu ideju i nisam znao gdje bi ju drugdje mogao napisati.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Ne trebaš se ispričavati. Forum je mjesto gdje se razmjenjuju mišljenja. Dobrodošao ti nama na Zonu, i da, ideja ti nije loša.
  • ZGV
    3.1k
    Svaki prijedlog se uvažava...samo ti nas čitaj, hodaj na tekme i uči...
  • deda
    28k
    Eto što ti je mlada i svježa krv, dobar prijedlog. Dobrodošao :up:
  • Neki tip
    19.4k
    Sad kad kažeš, djeluje mi toliko očito dobra ideja da je baš čud(n)o da nikome nije ranije pala na pamet. Takve su najbolje. :)

    Kupim šal podrške radi, ak ikad bude u ponudi. :)
  • TrnskoU18
    271

    Dobrodošao!
    Inače jel ima netko ovdje tko se bavi dizajnovima za shop,ako je netko tko se bavi time zainteresiran mogu mu poslat dizajn. Inače dizajn je na temu našeg oblačenja i nije nužno da takav dizajn bude, može biti i inspiracija za nešto slično.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Dizajn i pripreme možete slat porukom superSantosu ili na
  • TrnskoU18
    271

    Hvala na informaciji!
  • Nolifer
    6.7k
    Jel ima sanse da se naprave kakve maske za lice, ako ne dodje do drugog vala korone? Da budemo opremljeni kak treba..
  • Dino
    2.2k
    Neda murija da se furaju maske :lol:
  • Nolifer
    6.7k
    729axv6tq4hcnh8i.jpg

    Kad ce biti u prodaji ove majice od KK Dinamo?
  • Mr Blue
    3.4k
    U subotu na ovom eventu sa fotke.
  • Nolifer
    6.7k


    E nazalost nema me na Eventu, pa sam zato mislio dal bude u fan shopu il prek weba
  • Eduardo
    17.6k
    Fora komplet koji bi u službenom shopu vjerujem ostvario dobre prodajne rezultate.

    v9n6c5Z.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.