• don
    2.4k
    Bum klik klakProgressive overload

    nedaj Bože
  • Kepec
    5.1k
    Samo da nije Baby Lasagna jer ak ekipa oko mene krene lamatat rukama pod pravim kutem gore dolje nebu mi dobro.
  • deda
    29k
    Ukucajte GNK Dinamo u google
  • DiddyGuela
    1.2k


    U najmanju ruku Pearl Jam.

    Pipsi sigurno, mozda Tram11 ili tako nesta...
  • Gelipter
    3.5k
    Lineup s koncerta u Domu sportova Dinamovo proljeće bi bio solidan, pogotovo zbog simbolike i konačno dočekanog Dinamovog proljeća i buđenja Dinamovštine (znači: Jura Stublić i Film, Tram 11, Kawasaki 3p i Šank). Dodao bih naravno još i Pipse (da se mene pita oni bi bili i headlineri), Prljavce ak se može angažirati također naravno. Corto... A nek dođu i Novi Fosili i Zaprešić Boysi za šire mase...
  • Mr Anderson
    5.8k
    U nogometu i sportu je važna samo jedna stvar - tko je pobjednik. Iako sam dinamovac, prije nekoliko mjeseci ni u snu nisam očekivao ovakav rasplet. Da će Dinamo biti na +10 i ovako lagano osvojiti Kup... To je bilo nedavno tako daleko, da bih rekao da je više Rijeka za to kriva nego što je Dinamo zaslužan. Sad je očito da je Rijeka kriva, da je negdje pogriješila. Gdje?

    Ne znam, to je pitanje za njih i neka oni sad to dobro analiziraju. S druge strane, Dinamo je napravio sve ono što je morao i trebao. Modri su pokazali da su bez ikakve konkurencije najbolji kad treba. Rijeka je ove sezone igrala lijepo, dobro, ali bila je lošija taman za onoliko koliko je Dinamo bio bolji. I nema se tu što više dodati. To se ponavlja godinama i to nije slučajnost.

    Razlika između Dinama i svih ostalih je što se oni ne znaju ponašati u ovim situacijama
    Što se dogodilo Rijeci? Jesam li sto tisuća puta rekao da sačekamo prvi poraz Hajduka? Jesam li isto tako stalno ponavljao da sačekajmo prvi poraz Rijeke? Hajduk je po tradiciji top klub, to nitko ne može sporiti.

    Rijeka je u posljednjih 15, 20 godina čak i bolja od njih. Međutim, prvi poraz i odmah je pakao. Oni se tada ne znaju ponašati. Oni nisu prvaci. Oni nisu pobjednici. Ne znaju se ponašati u situacijama koje nose razliku. To je jedina razlika i ona je donijela Dinamu duplu krunu.

    Dinamo ima Petkovića koji radi, a ostali imaju neke druge igrače koji se zajebavaju
    O Jakiroviću je suvišno i razgovarati. Čovjek je uzeo hladno duplu krunu, a u Europi je dogurao toliko daleko da je to čudo. Je li Jakirović imao i sreće? Sigurno da je, ali sreća je neophodna za velike stvari. Međutim, ne smijemo zanemariti jednu stvar. Dinamo je klub s velikim K, za razliku od svih ostalih klubova u Hrvatskoj.

    Ponavljam, Dinamo je top klub, za razliku od svih ostalih kod nas. Nije bitno ni tko je trener ni koji su igrači. Dinamo ima Petkovića koji je pravi kad najviše treba, a ostali klubovi imaju neke druge igrače, s drugačijim prezimenima, koji se zajebavaju cijelo prvenstvo. I što onda očekivati? Dinamo je klub i zato se u njemu ne mogu događati stvari koje se događaju u nekim drugim klubovima.
  • Gelipter
    3.5k
    Možda otvoriti posebnu temu "Proslava naslova" za želje, pozdrave, ideje, dogovore i nabrijavanje do tog prelijepog trenutka?
  • Mali Zeus
    10.4k
    Sad kad dovedu Barune.
  • Gelipter
    3.5k
    feat. Katarina Leutar :cool: :joke:
  • Neki tip
    19.6k


    Možda nije naodmet dodati da je autor tog teksta koji si podijelio Igor Pamić.. :)
  • Mr Anderson
    5.8k
    Možda nije naodmet dodati da je autor tog teksta koji si podijelio Igor Pamić..Neki tip

    Da...zato sam ga stavio u italic da bude jasno kako sam ga kopirao s jednog portala, ali sam zaboravio staviti tko je napisao. Veliki Dinamovac Igor Pamić, i stasom i osjećajem.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Bilo bi dobro kad bi klub izbacio nedjeljni program (i vrijeme) proslave naslova prvaka, pa i imena nekih (ne svih naravno) poznatijih bendova koji ce nastupit.

    Kao sto sam vec rekao u prijasnjem opseznom komentaru, potreban je kvalitetan sadrzaj na Trgu koji bi privukao masu ljudi iz cijele Hrvatske koji ce doc iskljucivo zbog proslave naslova na Trgu. Prijenos tekme na Trgu preko platna bi trebao bit pod mus, kao i standovi za prodaju sampionskih majica i standovi za uclanjenje.

    Da se nadovezem i nadopunim, dosta bi ljudima znacilo da znaju kad ce krenut koncert da znaju kad se zaputit prema Trgu iz svojih domova. To moze bit odmah po zavrsetku utakmice, a moze bit tek od dolaska igraca, pa mozda i poslije njihovog odlaska sa bine... bitna stvar, a jos nedefinirana. Ipak je na kraju krajeva najavljen koncert, a nemres imat koncert sa nepoznatim imenima, odnosno gostima iznenadenja haha.
  • NKDZ86
    485
    Oćemo majice i program na trgu nas zanima
  • Agramer86
    258
    Kolko mislite da bu bilo ljudi na trgu? Baby Lasagna je na dočeku imao 6000 ljudi i bilo je lijepo ispunjeno. Ja očekujem tak neku brojku do 15000.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.