• Mihael2305
    8
    ma sramota onda, najveći hrvatski klub nema to a bome ni da se može s kupljenom kartom online otic na sjever, bar su uspostavili za zapad da se može.
  • Dinamosaur
    1k
    a bome ni da se može s kupljenom kartom online otic na sjever, bar su uspostavili za zapad da se može.Mihael2305

    Mozes i na sjever sa online kupljenom kartom
  • Georg Koch
    3.8k
    Imamo li neke info da li se tekma sa Rudesom prebacuje sigurno na nedjelju?
    I koji termin :D
  • Kepec
    5.1k
    Kakvo je stanje za Koprivnicu kaj se tiče današnje prodaje?
  • Bosskovitz
    7.9k


    Još ništa službeno, ali vrlo vjerojatno.
  • Boycie
    511


    Kolko po vama fali ljudi tu na SD da bude pun?

    https://i.postimg.cc/GmcK6bBV/Screenshot-20240516-123041-Gallery.jpg

    Ako uzmemo u obzir sve prolaze, vodoravne i okomite. Na sjeveru dole nize u 2 reda bude 3 reda ljudi.
    1 covjek 1 stolica, po meni ne fali puno.
    'Problem' su neka stara vremena i stare slike sjevera kad je znalo biti i preko 7k dole natiskano i kad se prodavalo vise karata od kapaciteta, pa se rade nostalgicne usporedbe.
    I problem je slika sjevera na pocetku tekme i pola sata nakon, osjetna razlika.
  • Purgeri
    444
    Da, ne znam oko čega se toliko dramatizira. Fali maksimalno 500 ljudi od ukupnog kapaciteta (4950), a možda ni toliko.
  • Papastrumf
    10.2k

    Fali više od 1.000.

    Da, ne znam oko čega se toliko dramatizira. Fali maksimalno 500 ljudi od ukupnog kapaciteta (4950), a možda ni toliko.Purgeri

    Kao što sam napisao, na Osijeku je falilo 1.300 godišnjaka. Ovo je isto tu negdje, nema neke prevelike razlike.
  • Boycie
    511
    Ne znam, moguće, mozda sam lud. Ja gledam na svoje oci i bole me kad zamislim da tu fali vise od 20%.

    Blizi sam ovom broju od Purgera od 500 max.

    Sto je i realnije ako dodamo djecu, 2 na jednu kartu guranje na ulazu i svercanje sa sjevera gore (neregistrirane na brojacu), sto zamijeni dobar dio tih godisnjaka.
  • Neron53
    353
    Ne fali tu vise od parsto ljudi. Ekipa stoji na prolazima, oko sredine je uvijek nagurano vise nego je stolica.....
  • NitkoBitan
    12.9k
    Slaven Belupo:

    "Kontigent ulaznica predviđen za fizičku prodaju prodavat će se sutra (petak), u pretprodaji, na blagajni 1 od 13 do 17 sati.

    U slučaju da se sutra ne prodaju sve ulaznice, preostale će ponovno, od petka u 17 sati do subote u 20 sati, biti u online prodaji."
  • Papastrumf
    10.2k
    Ima jos ulaznica na ticket pointu. Ostat ce sigurno i za sutra nesto.
  • Sixthway
    277
    Ja molim Boga da se prebaci Rudeš na nedelju jer radim subotu navečer, a treba mi sat i pol do Zagreba. A kaj se tiče godišnjaka koji ne dolaze , evo nažalost ja nisam mogao doći jučer ali se nadam da će sljedeće sezone biti prepuštanja mjesta drugima , nadam se da već pomno rade na tome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.