• Dalmatinec
    586
    Kako može opet biti onoliko praznog prostora na rasprodanom sjeveru dolje? Nemojte mi govoriti da su se ljudi zbili pa je tako. Ja ovo jedino vidim na Maksimiru. Ispada da na nijednom drugom stadionu nema numeriranih sjedalica.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Ma općenito na stadionu premalo ljudi za finale kupa.
  • NitkoBitan
    12.9k
    Kako može opet biti onoliko praznog prostora na rasprodanom sjeveru dolje? Nemojte mi govoriti da su se ljudi zbili pa je tako. Ja ovo jedino vidim na Maksimiru.Dalmatinec

    Ima ovog i na drugim stadionima. Recimo Armada namjerno ostavi nekoliko donjih redova prazno pa je ostatak pun. Torcida isto ima nekoliko prvih redova praznih zbog transparenata (ne vidis teren). Nama je to izrazeno i primjetno jer je na rubovima tribine.

    Inace stoji i ovo da dobar dio godisnjaka zakaze. Neki nisu iz Zagreba pa tu i tamo dodu na neku utakmicu kad mogu a imaju godisnju. Od iduce sezone uvest opcija prepustanja mjesta, a takoder bih zabranio ekipi izvan Hrvatske da uzima godisnje za par europskih tekmi sto dodu, odnosno uzmu da ne izvise (ima se moze se). Treba jedino izac u susret ekipama BBB izvan Hrv.

    Btw. bit ce sasvim dovoljno biti clan za ne izvisit bilo koju tekmu.
  • tigric
    181
    pokazali istu brojku kao i protiv osijeka, a bilo je par tisuća ljudi manje, sramotna brojka za finale kupa
  • Keyser Soze
    8.3k
    Pokazali su i veću brojku nego protiv Osijeka, a brojka na cijelom stadionu baš loša.
  • tigric
    181
    Mislim opet idu izlike poput vremena, sredina tjedna, termin ovo ono... al da ne dodje 15k ljudi iz zg i okolice je tuzno
  • recikaj86
    136
    Postali smo razmazeni na brojke… Polako ljudi pocetak je najtezi
  • bluepower86
    847
    Nepotrebni negativni komentari 15-ak tisuca preko tjedna,utakmice svakih 2,3 dana+futsal.Samo pozitiva!
  • tigric
    181
    jebes mi sve ako je razmazeno bit razocaran ovakvom brojkom na finalu kupa, uvijek moramo teziti boljemu
  • Nino Bule
    11.7k
    pokazali istu brojku kao i protiv osijeka, a bilo je par tisuća ljudi manjetigric

    Pa bilo je 1400 rijecana, i vjerovatno malo manja posjecenost godisnjaka nego za vikend, na kraju s armadom ispadne vise manje ista brojka ko i protiv osijeka
  • LaznjakProsineckog
    511
    Navijanje, utakmica, atmosfera - sve bilo prijateljski. Nis posebno, vatrenije bilo protiv Osijeka, barem moj dojam.
  • Pop corn
    5.5k
    Kako može opet biti onoliko praznog prostora na rasprodanom sjeveru dolje? Nemojte mi govoriti da su se ljudi zbili pa je tako. Ja ovo jedino vidim na Maksimiru. Ispada da na nijednom drugom stadionu nema numeriranih sjedalica.Dalmatinec

    Dolaznost vlasnika godišnje ulaznice nizak i dalje
  • ShanKu
    403
    Uzmu godišnju i onda se s njom naslikavaju za Instagram po Madridu, Njemačkoj, Italiji, posvud samo ne na Maksimiru i ostalim stadionima u Hrvatskoj
  • Rocky1986
    245
    Zakaj nisu u ponudi vise c1 i c3 sektori?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.