• ShanKu
    403
    ciljam baš gostujuću tribinu, ako mi ne uspije dobit ulaznicu, onda budem uzel ovaj sektor pored.. C3
  • Brusa
    840
    i kaj ste napravili? Jeste imali dinamova obilježja na sebi?
  • bskvorc7
    9

    C3 ili gostujuca tribina ti je isto, jedino sto se ovo prodaje u zg i cijena je 10e, a c3 moguce kupiti online il u kc za 14e... isti ulaz sve isto nema razlike... glupo al jbg, postoje vrata koka bi razdvojila sektore al kad smo svi naši ta su vrata otvorena i moze se proc bez problema... isto tak o za gore sektor C1....
  • NitkoBitan
    12.9k
    Cijena karte za ZG 3x skuplja od SG gore i svejedno se prodalo skoro 3x vise karata za ZG. Cisto jedan putokaz klubu koji bi trebao bit redoslijed otvaranja tribina.

    Za proslavu naslova prvaka bih prije otvorio jug od sjevera gore.
  • Droljo
    5.5k
    prosle godine sam bio medju navijacima Slavena, jer je sve bilo rasprodano za nasu tribinu, i kad smo poceli navijati, rekli su nam ljubazno da slobodni odemo medju naseBig Daddy

    Najurile vas podravske štuke?
  • jedan u nizu
    6.4k
    Informacije o ulaznicama za utakmicu 35. kola SuperSport HNL-a između Slaven Belupa i Dinama

    ️ Subota, 18. svibnja, 19:10 sati

    ➡️ Dinamo je na raspolaganje dobio 353 ulaznice za gostujuću tribinu za prodaju u Zagrebu.

    ✅ Cijena ulaznica je 10€

    ➡️ Prodaja ulaznica odvijat će se fizički na Ticket pointu u četvrtak 16. svibnja od 11:00 do 19:00 sati. U slučaju da se ulaznice ne rasprodaju u četvrtak, prodaja će se nastaviti u petak 17. svibnja od 11:00 do 19:00 sati.
  • ShanKu
    403
    Možda sam naporan, ali evo tražim informacije, ispitujem jer nisam bil nikad u Koprivnici na stadionu (priznam)... evo uzel C3, pa bum vidil :up:
  • dapintar
    50
    za koju tribinu ste uzimali online za koprivnicu karte? C3 ili C1?
  • Papastrumf
    10.2k

    Svejedno, nema razlike.
  • dapintar
    50
    uzeo za C3, vidim i ja da nema neke velike razlike samo sam pitao reda radi :-)
  • Liks90
    1.2k
    ZG5 pao
  • tigric
    181
    1600 karata za jug prodano
  • rioda
    3.1k
    Taman da nas motiviraju da navijanje na sjeveru bude jebeno :cool:
  • recikaj86
    136
    Kolko je ostalo za tribine u brojkama
  • Big Daddy
    218
    hahahah da bas, ma redari nam rekli fakat ljubazno. A i mi smo htjeli. Prvo nas nisu pustili prije tekme, al su vidjeli da ne bu mira
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.