• Liks90
    1.2k
    Ukupno prodano(bez godišnjih) oko 8100…Al uzmimo u obzir sektor 8 koji je pušteno samo pola radi sponzora znaci slobodne prodaje je prodano oko 7700cca, ne mogu sa sigurnošću tvrditi :) nek @deda provjeri svojom računicom još pa me ispravi ako sam fulao
  • NKDZ86
    343
    Karta za kc dođe 14e haha
  • Liks90
    1.2k
    ZD2 pao, 1310 cca ostalo za ZD, 1100 prodano za SG
  • Riot
    1.8k
    svašta, sad zadnju u 12om je bila 10e, a prošle sezone su ju bili digli na 15, pa nakon intervencije grupe spustili na 10.
  • din
    243
    Ta cijena je bila i 04.12.2023, baš sam išao tražiti kartu.
  • NitkoBitan
    12.5k
    Ta cijena je bila i 04.12.2023, baš sam išao tražiti kartu.din

    Mislim da je cijena od 10e bila samo za box. Jasno da je realnost na tribini da nema ogradenih sektora i da je jeftinije prosao onaj tko je prije ugrabio kartu za taj sektor.
  • jedan u nizu
    6.3k
    Ovo je njihova objava.
    Spomenuto je vec da ce karata za 'box' biti i kod na karatani. Taj dio ce mozda biti i jeftiniji. Mozda.

    Ponavljam, ovo je njihova objava gdje se ne spominju 'gostujuce' ulaznice.
  • Dinamovapriča
    1
    Pozdrav, jel mi netko može reći koliko je otrplike prodano ulaznica do sada?
  • jedan u nizu
    6.3k
    Pozdrav, jel mi netko može reći koliko je otrplike prodano ulaznica do sada?Dinamovapriča

    doslovno 7 (sedam) komentara iznad ti pise ta info
  • recikaj86
    135
    Imas post od prije cca sat vremena od kolege @Liks90
  • Kepec
    5k
    Kolega su ulogirao samo da ispituje koliko je karata prodano.
    Ulaznice najjača tema na Zoni.
  • Liks90
    1.2k
    Stići će izvještaj u 23.45, vrlo dobro ide prodaja, mogu reci da uskoro pada ZG2
  • Liks90
    1.2k
    Zapad gore ostalo oko 1000 ulaznica, ostalo se nije previše mijenjalo, SG prodano oko 1000, zapad dolje ostalo oko 1300, doviđenja do sutra :cool:
  • Salva
    2.4k
    Apeliram na Core event da u ponudu stave i mogućnost brojanja ulaznica za majstoricu u Ciboni u petak kako bi kolega Liks imao još malo posla.

    Njegova borba neće prestati.
  • Liks90
    1.2k
    nećemo pretjerivati. :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.