• tigric
    181
    sutra nas bude 18k, po brojacima 15k. Sve vec viđeno vise puta
  • Liks90
    1.2k
    Sjever gore prešli 2950, blizu 3000 prodanih, zapad gore cca 1600 :cool: sljedeći i zadnji izvještaj danas dajem u 23.55
  • ShanKu
    413
    Moram krenut u 8 ujutro, da si nađem parking :sweat: ali to su slatke brige sada
  • Laugreano
    1.5k
    Nazalost ne mogu doci ovu utakmicu. Ljudi uzivate u ovoj dinamovštini kakva dugo dugo nije viđena. I sa zahvalnosti se sjetite ekipe koja je 15 godina, sve u zivotu stavila na kocku da danas imamo to sto imamo. Lijepo je Dinamovac biti!
  • đole
    301
    Razmišlja li se o uvođenju očitavanja karata bez printanja?Rex Ramae

    Već funkcionira na zapadu.
  • Infinity
    15.4k
    jel bitno jel tri komentara? Na dva sam odgovarao, jedan napisao…u čem je probl? Kome se ne svidja neka ne čita jer neću vise pisatiLiks90

    I dalje je moguce sva tri sloziti u jedan.

    Nakon sto kliknes onu strelicu za odgovori i napises odgovor, mozes kliknuti istu tu strelicu na nekom drugom komentaru i pisati odgovor na drugi komentar u istom postu. Onda nakon toga odvoji 2-3 reda i napisi i nesto trece.

    Na kraju svega, ovo je forum, a ne chat.
  • Pop corn
    5.8k
    sutra nas bude 18k, po brojacima 15k. Sve vec viđeno vise putatigric

    @Papastrumf ti je vec napisao: "Npr. provjeravao se broj ljudi na zapadu dolje na Istri preko visokorezolutnih fotografija i izbrojalo se skoro 1500 praznih mjesta, a svima sa sjevera pa i meni je izgledalo da je zapad dolje pun do kraja"


    Jedno je broj prodanih karata (godišnje plus pojedinacne), jedno je broj ljudi koji dodju na utakmicu. Postotak dolazaka vlasnika godišnjih ulaznica na utakmice HNL je jako nizak u prosjeku.
  • Liks90
    1.2k
    zakaj se vraćamo na ovo? Zar nismo završili s tim? Sve uredu, shvatio sam ne mora svatko sad napisati po tom pitanju
  • Infinity
    15.4k
    Napisao si da si na dva posta odgovarao, a treci pisao. Zelio sam ti kao moderator foruma ukazati na to da je moguce napisati sva tri zajedno i lijepo objasnio na koji nacin.

    Nisi prvi ili jedini koji nije znao za neke opcije i kojima se objasnilo.
  • criticus
    1.5k
    Jedno je broj prodanih karata (godišnje plus pojedinacne), jedno je broj ljudi koji dodju na utakmicu. Postotak dolazaka vlasnika godišnjih ulaznica na utakmice HNL je jako nizak u prosjeku.Pop corn

    Jeste li možda već radili neku analizu zašto je tako? Jel dođu samo na Europske? Kako se pak to isplati... Bojin se da će za ovakve bit nedostatan i nekakav model prijenosa ili "preprodaja" za pojedinačnu utakmicu.
  • Liks90
    1.2k
    u redu hvala na objašnjenju, Al da nisam znao kak se to Radi sori Ak je ispalo krivo s moje strane, meni je gust pisati izvještaje j razveseljavati ekipu, pazit ću da pišem sve u jednom :ok:
  • jedan u nizu
    6.7k
    Kako je onda na Betisu i Paoku brojka bila manja? Na te utakmice dode najvise godisnjaka, jer realno, neki kupe ponajvise zbog europskih utakmica, a i najatraktivnije utakmice godine su to.

    Imali smo 4 rasprodane tribine, sto je preko 20k ljudi. Plus dio juga, a svejedno sluzbeno bude 18k.

    Za hnl utakmice je jasno da dode manje godisnjaka, ali za ove najatraktivnije mi i dalje racunica puno manja.
    Mislim sigurno da koja stotina ne dode, ne moze doci i sprijecena je, ali da onda fali jos 2 tisuce izbrojanih karata mi nije bas jasno
  • deda
    29k
    Ma prođe uvijek par stotina minimalno pored čitača.
  • luka modic
    622
    radije bi da puste te ljude sa ulaznicama za sjever gore na sjever dolje,i da sjever dolje bude ispunjeniji nego da na sluzbenoj brojci pise 300 400 500 ljudi više nebitno...
  • Liks90
    1.2k
    Malo raniji izvještaj :smile: zapad na 1700, sjever gore se nije previše promijenilo…izmedju 2950-3000 po mojoj procjeni u brojanju :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.