• Liks90
    1.1k
    Sjever gore preko 2750 trenutno
  • Papastrumf
    10k

    Da jednom za svagda demistificiramo navedeno. Brojaci mozda zakinu za neki mali broj, a to sigurno nije onoliko koliko se pise. Npr. provjeravao se broj ljudi na zapadu dolje na Istri preko visokorezolutnih fotografija i izbrojalo se skoro 1500 praznih mjesta, a svima sa sjevera pa i meni je izgledalo da je zapad dolje pun do kraja.
    Ima dio ljudi ili djece koji mozda udju mimo skenera na manjim utakmicama, ali ni blizu koliko se misli.
  • Felip
    43
    Ma znam da može i tako, svejedno je.
    Uglavnom, stvar je super zamjena za druge kopiraone jer možeš maltene bilo kad doći i isprintati.
  • Ijayi Atiemwen
    559
    30% kapaciteta zapad gore je prodano
    61% kapaciteta sjever gore je prodano
  • Nino Bule
    11.6k
    Na kraju ce obe bit na 2/3 prodanih, nadam se da ce godisnjaci i "sponzori/prijatelji" kluba povuc i doc sutra pa da nas bude preko 15k
  • Liks90
    1.1k
    Sad je sjever gore na nekih 2770…nadajmo se do kraja dana da ide do 3000 :cool:
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Zapad gore ide sutra na karatani ko Did'dy Guela.

    Dosta ljudi na sjever uđe mimo skenera,najčešća situacija kojoj svjedočim godinama i to baš na tekmama preko 7,8 tisuća ljudi;

    Dodje netko sa isprintanom kartom il je loše savije il ju ne gurne na barkod,lagana panika ga lovi,dodje do zastoja,onda netko drugi iza njega gura kartu ili godišnju i onda udju dvojica skupa na rešetku al na jednu kartu.

    Nisam još ušao na sjever a da se ovo nije dogodilo dok sam čekao red,onda i redari počnu srat,onda krene ajmo bijeli alee pa se useru i redari i životinje preko u ZOO, i to ti je tak i tak ti to ide.

    Ima i situacija gdje ljudi i gurnu kartu na barkod al nece očitat,valjda ak nije laserski pisač i to sam čul micek.
  • bbb medimurje
    2.9k
    bar je brojnim otprilike ljude svaki put i rekao hih da nas redovno zakidaju za 10-20%DrawTube

    Vidis onda ti kaj od tekme? :lol:
  • DrawTube
    3.1k
    Ma ništa ne vidim dođem s dalekozorom i biljeznicom i zapisujem cijelu tekmu :lol:
  • Cosey
    437
    Npr. provjeravao se broj ljudi na zapadu dolje na Istri preko visokorezolutnih fotografija i izbrojalo se skoro 1500 praznih mjesta, a svima sa sjevera pa i meni je izgledalo da je zapad dolje pun do kraja.Papastrumf

    Koliko ima jedan sektor na zapadu? To bi značilo sektor i pol ovako iz glave ili jedan prazan, a definitivno nije tako izgledalo.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Meni isto zvuci nevjerovatna cinjenica da je 23% zapada bilo prazno a bila rasprodana tribina (ili je ostalo tipa 100 ulaznica ako se dobro sjecam).
    Ja sam bas gledao i vidio neke prazne dijelove ali isto tako stepenice prema sjeveru su bile dosta pune (ako nisam pobrkao tekmu).

    Rasprodane donje tribine su oko 11 300 mjesta. Otislo je i 500+ za sjever gore.

    Takoder, ne znam da li se loze broje pod zapad dolje i taj kapacitet od 6371?
    Nisam dugo ni vidio negdje da se moze kupiti, a dam se kladiti da se nekad davno mogla uzeti i loza za utakmice.
    Ili su to sad sve mjesta samo sa pozivnicom ili godisnje?
  • NORTE
    9.3k

    A što ćemo s puštanjem ljudi na sjever dolje preko rotora mimo brojača?
    Pričamo o stotinama neevidentiranih ljudi u službenoj brojci posjete.
    Hoće li se to zaustaviti u novoj sezoni??
  • Liks90
    1.1k
    za sjever gore je otišlo 2800+
  • Liks90
    1.1k
    Zapad gore 1500
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.