• marcio amoroso
    33.1k
    Ovo mora puno bolje. Sat vremena im nismo dali gol.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Kaj se našima desi na gostovanjima meni fakat nije jasno. A kod kuće više manje dobro, uz pokoji poraz. Imaš osjećaj da bi mogli pobjediti Palmu ili Sporting u Zagrebu i onda par dana kasnije izgubiti na gostovanju od nekakve Uspinjače ili Crnice. Stvarno me takav scenarij ne bi iznenadio da se desi...
  • BBBaranja
    2k
    Ključni igrači nam nisu u nekoj bajnoj formi,ovi sa klupe jednostavno nisu dovoljno dobri za ovu fazu natjecanja i to je to..
    Piplica danas i obranio nešto,ali drugi gol ide njemu na dušu..
  • bulja
    48
    Dvije stvari danas ne funkcioniraju nikako.. Postružin kao i doma, alibi prema lošem. A trenutno njihov trener Matiju ubija s rotacijom, uvijek prati naše zamjene i šalje igrače koji naše pojedu čim uđu unutra.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Kaj se našima desi na gostovanjima meni fakat nije jasno. A kod kuće više manje dobro, uz pokoji poraz.Sibirski plavac

    Boysi.
  • Nemrem igra Dinamo
    973
    Još dobro i stojimo rezultatski... Mislim da ovu danas ne možemo preokrenuti, samo da ne bu potop. Govor tijela je loš, kao da su na trening došli, dok Omišani trgaju parket.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    A ništa nadat se da ćemo ih uvesti u probleme sa šest prekršaja pa da iz penala nešto probamo. Uff, kako me prošli ponedjeljak frustriralo kaj smo ih uveli na korak do šestog prekršaja, a likovi ipak nekako uspjeli izdržati zadnjih 10 minuta bez šestog faula...
  • Nino Bule
    11.7k
    A i ovaj golman im stvarno brani u bolesnoj formi
  • NKDZ86
    420
    Perić majstor simulira i onda lupi glavom u pod slučajno haha, strašno
  • din
    244
    Kako mi moćno koristimo igrača više, to je strašno, to je još užasno od lige prvaka
  • Filip 91
    577
    Razmontirali ih, sramota.
  • din
    244
    Ali ja ne kužim kaj oni rade na treningu, ja se ne sjećam kad smo mi znali dobro koristiti igru bez golmana
  • rob ljubavi
    786
    Novak isto fulao loptu kao i doma kod zicera na igraca vise. Onda iduci napad izgubi loptu svasta
  • Filip 91
    577
    Ajme meni nije mi dobro, dobili smo 5 komada...
    Edit: 6 komada
  • dzg7
    270
    Kakvo nas tovare
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.