• Keyser Soze
    8.2k
    Hoće biti karata na blagajni?
  • recikaj86
    109
    Danas bi mogla bit kljucna pobjeda, ajmo svi!
  • Malesnica
    35
    Pozdrav, jel se ulaznica mora printati ili se moze preko qr koda?
  • flexXy
    1.9k
    Jel treba nekome karta, slucajno sam kupio jednu viska, dajem besplatno
  • NitkoBitan
    12.3k
    Dolje izvuc barem jednu pobjedu (dvije cemo tesko) i onda u majstorici po titulu, u nadam se Drazenovom domu jer ce interes bit daleko veci od kapaciteta dvojke.
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Koji muk na ovoj temi hahaha, ali razumljivo. Nakon one prekrasne večeri jučer, vjerovao sam da će i "mali" Dinamo nastaviti u istom tonu. Posebno mi je krivo jer po viđenome Olmissum po meni nije bolja momčad od nas, čak bih rekao da je Pula u dvije polufinalne tekme u Zagrebu izgledala bolje. Ovaj luđak na njihovom golu danas sve obranio, isto je bilo i u petak, tek pri kraju smo ih napunili jer je dotad skidao sve. Danas, gledam te njegove konstatne obrane i mislim si "jbt da nam sad u roster upadnu igrači iz Palme ili Sportinga ovome se ne bi zabilo, ovo je jedna od takvih tekmi di golman izgleda nemoguć za primit gol". Opet Slovenac riješio tekmu golom, uz Sekulića možda i najbolji u ekipi Olmissuma. Imali su ljudi danas zadnjih nekoliko minuta 5 faulova, nažalost nije došao i taj šesti pa da dobijemo šansu iz penala. Glavu gore dečki. Vjerujem da ih možemo dobit oba puta kod njih, ili će opet i jedni i drugi uzeti po pobjedu pa nas čeka spektakl u Zagrebu u odlučujućoj tekmi za prvaka.
  • Nemrem igra Dinamo
    679
    Jebeno tvrda tekma, danas nismo uživali u nekom kvalitetnom futsalu, uz što jednostavno nije bio naš dan... Rozga je zaključao vrata, sve je poskidao. Postružin se u najgorem mogućem trenutku poskliznuo i Slovencu servirao zicera. Imali smo nakon toga priliku, ali je mislim mali Novak promašio s vrha kaznenog.
    Ništa, idemo po break u Ribnjak i onda se nadam novoj tekmi u Ciboni, da ponovimo prošlogodišnju rapsodiju... Navijanje je opet bilo brutala, još mi uši zvone, haha :grin:
  • Paggini
    7.2k
    Lijepo je bilo jučer Rileta vidjet sa sinom na tribinama, mali ce grmit i s tribina i nadam se na terenu jednog dana
  • plavi72
    720
    Izbacili smo Pulu,uzeli joj "brejk",uzet ćemo i Olmissumu(uzeli smo i prošle godine),liga je jaka,po meni Pula jača od Olmissuma !
    Volim futsal :heart: Dinamo !
    Ponosni član :strong:
  • NKDZ86
    303
    Meni nekako igrači nisu jučer toliko grizli i bili gladni gola... Ne sjećam se kad smo zadnji put ostavili netaknutu protivniku mrežu...
    Šteta, jednu moramo dobit jer smo bolji i onda veselica doma, ajmo dinamo, hrabro dinamo!
  • bongo
    674
    Ne može se reći da nisu grizli, jednostavno futsal je specifičan.

    Nakon prvog poluvremena prve tekme sam bio uvjeren da će se sa 0:0 ići u produžetke, kad ono išlo se u produžetke, ali sa 3:3...

    Jučer pak sam bio sličnog mišljenja, jedino sam nakon njihovog petog akumuliranog faula bio uvjeren da možemo zabiti samo iz penala nakon njihovog faula... kad ono jebi ga Kiki se poskliznuo, oni su zabili i ode tekma.
  • Cosey
    436
    Za nogomet neću komentirati jer više ne znam kaj je ruka, a kaj nije, međutim kaj nije kod jučerašnjeg drugog gola bila ruka?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.