• Paggini
    7.1k
    Moj naklon ljudima koji to dolje organiziraju, treba fakat živaca, volje i snage da se bori protiv tog psihijatrijskog odjela. Još jedan pokazatelj da se dinamovci širem Hrvatske bude.
  • striko
    1.2k

    Ne znam. Nisam iz tog kraja.
  • Marko123
    2

    U Imotskom ste svedeni na statističku pogrešku, u ciloj krajini znam jedno 5 ljudi što navijaju za dinamo. Jedini cilj ovoga skupa je provokacija uvezenim navijačima iz Hercegovine. Koliko sam od materine obitelji čuo pola Gruda ste mobilizirali nebi li vam večer bila totalni fijasko.
  • Mayo
    138
    Vjerodostojan izvor.
  • Captain America
    14k
    U Imotskom ste svedeni na statističku pogreškuMarko123

    Misliš, kao vi u euronatjecanjima ili u ovosezonskoj borbi za naslov?
  • Paggini
    7.1k
    "Brate vjeruj mi, rekla mi materina obitelj"
  • DiddyGuela
    957


    Izgleda se od "statisticke pogreske" gace tresu pa se koriste metode terorista.
  • Juznjak
    3k

    Mater ide na sjever i aktivna je na navijačkoj sceni.
  • Slavonac86
    336
    Šta još ovaj lik radi ovdje na forumu?
  • imotski1986
    273
    Zato vas i boli što će biti PLAVA NOĆ,i još jedna vaša mit od "nas pet" pada u vodu! Vidite kako oni vole svoj klubić. Vise na portalima drugih klubova!! ĐAVA JE STRAJ!

    PETAK,10.05.
    19:00h
    SVI SU DOBRO DOŠLI!(Posebno intrenet ratnici protiv nas "pet".
  • austrijanac
    2.7k

    Jel ti materina obitelj rekla da od Posušja preko Vinjana do Imotskog, su samo partizani navijali za Hajduk ili ti je to preskočila napomenut?
  • Neki tip
    19.4k
    Koliko sam od materine obitelji čuo pola Gruda ste mobilizirali nebi li vam večer bila totalni fijasko.Marko123

    Koncentriraj se, Markane, kad pišeš, kako bi mogao suvislo izraziti vlastitu misao.

    Nitko se ne mobilizira da mu večer bude fijasko, bit će da si nešto drugo htio reći..

    Uzbuđen si previše pa te ponijelo, nije to za zamjeriti, ali jebiga nije ni zdravo. Udahni, izdahni i odjebi.
  • NKDZ86
    303
    Podrška svoj braći dolje, svaka čast, uz vas smo!
  • San Lorenzo
    11.7k
    Kažem ja, ogorčenost, frustracija i kompleksi toliki da frajer redovito čita i odlučuje se registrirati na Zonu Dinamo kako bi podjelio šta mu je mama rekla vjerojatno kao utjehu. :lol:
  • Mrvica
    3.3k
    Markane pajdo izgleda da materina obitelj laže da je samo 5. :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.