• Droljo
    4.8k
    Trenutno nam je kolega Banana u turbo modu :lol:BBB Mataa998
    Njega ugase s pol snage. Dovedu ivanovića i kolega pada u nesvjest. :snicker:
  • Robi T
    209
    Apropos jučerašnjeg priopćenja o izlasku tj. ispisnice Nikole Hanžela.
    Pratim medije svaki dan i ovo mi je došlo kao iznenađenje jer nitko o tome nije pisao tj. nitko nije najavljivao nikakve odlaske i sl.
    Izgleda da više ne cure info iz kluba,barem ne u onoj mjeri u kojoj se prije to događalo.
  • Juznjak
    3k
    07766-CEB-8204-49-BE-B5-CC-CD4-D7-E960-AAD.jpg
    Zekove objave na društvenim mrežama su stvarno legendarne i zanimljive :heart:
  • Nino Bule
    11.3k
    Pazi dress code, teška romantika
  • Droljo
    4.8k
    Bus je vrh. Familija Krstić :rofl:
  • Jameson
    270
    Samo jedan mali osvrt na današnju press konferenciju sportskog direktora.

    Lijepo je kad se s nestrpljenjem očekuju press konferencije iz Maksimirske 128, ali ne zbog vrijeđanja, lažljivih izvrtanja i primitivizma. Kako dobra promjena, da se ne sramiš tko ti je u klubu i tko ti predstavlja klub.

    Sve prezentirano jasno, smisleno i profesionalno, baš ulijeva povjerenje u svoj rad.
  • scooniepenn
    1.8k

    Da ne znam mislio bih da je krajnje lijevo na fotografiji Dario Šimić :rofl:
  • NORTE
    9k
    Otvorio sam video samo da vidim nosi li čovjek i dalje 15 narukvica kao što ih je nosio na gostovanju u Ateni.

    Ne znam zašto se i dan danas u 2024. govori "omladinska škola", ako je omladina nestala još ranih 90-ih kad smo osnovali vlastitu državu.
    Službeni naziv je odavno Škola nogometa dinamo. Hajduk je svoju nazvao Akademija.

    Kaže on "Nikad Dinamo nije napravio razliku dovođenjem igrača iz inozemstva jer nismo konkurentni budžetom." :eyes:

    Soudani??
  • don
    1.5k
    ali previse je cudan osjecaj da ne vrijeđamo i ne volimo nikoga iz uprave, treba se priviknuti na to :monkey:

    vlatkice lopato!!!
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Mislim da je to "omladinska škola" više stvar izraza/navike. Na stranicama lijepo imamo opciju Akademija na kojoj piše Nogometna škola Dinamo... A i email adresa je isto nogometna.skola....
  • Cosey
    434
    Vrijedilo je poslušati danas presicu, Marić je korektno izložio sportsku politiku.
    Jako dobro je objasnio dio oko konstantnih naklapanja oka Kaneka itd.
    Šteta, mogla je još potrajati, pitanja novinara su bila na mjestu.

    Sad preostaje samo onaj najvažniji dio, provođenje plana.
  • ShanKu
    343
    jel ju netko vidil negdje u zadnje vrijeme.. ? :chin:
  • don
    1.5k
    113 godina ponosa, neka je sretan :heart:


    IMG-7772.jpg
  • Dino
    2.2k
    Sretan 113. rodendan najvecem hrvatskom nogometnom klubu Dinamu kao nasljedniku velikana Gradjanskog!
  • Jurki
    8.5k
    IMG-0227.jpg

    Od starog Građanskog, i svetog imena Dinamo..113 godina ponosa. Sretan rođendan najdrazem klubu :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.