• Maximo
    276
    https://www.index.hr/sport/clanak/zaokret-u-dinamu-okrecemo-se-mladima-sa-strancima-ne-mozemo-napraviti-razliku/2559499.aspx

    Ovaj intervju mi je je onak...barem naslov...oept kao nema se novaca, okrećemo se mladim igračima...

    I reć da sa strancima nismo napravili razliku nema smisla, od top krila ko soudani, fernandes...mislim da nam baš takvi trebaju u ovoj situaciji, a i sad kad petko ode kog ćemo ko zamjenu?
  • Izet Hajrović
    837
    ja sam se isto ulovio, pročitaj cijeli članak, nema veze s naslovom. Klasični index.
  • Maximo
    276


    Da...u biti... jedino ovo di kaže da dinamo nemože dat 4-5 milja za igrača, valjda misli konstano davanje toliko za igrače, ako se neka top klasa ukaže za te novce, bilo bi ga dobro uzet...ali vidit ćemo na ljeto...
  • Laugreano
    1.3k
    Sta smo napravili sa Soudanijem i Fernandesom?
  • Laugreano
    1.3k
    Niti jedan igrac od 4-5m ti ne garantira da ce bit top pojacanje.
  • Maximo
    276


    Do Bjelice nismo općenito ništa napravili ako tako gledamo, ali jasno je da su njih dvojica bili top pojačanja..
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ok, kvalificiranje u LP i pobjeda protiv Arsenala je "opcenito nista". Noted :death: :eyes:
  • Orc123
    5k
    a kaj citate gluposti! Imate cijeli intervju od Marica na YT i poslusajte...on to nikad nije spomenuo i ovo je sve izvuceno iz konteksta. Ako sumiramo sve on je samo jasno dao do znanja da 18., 20. Igrac ne treba imati veliki ugovor i da te pozicije moze popuniti igrac iz nase skole.... to je i normalno. Ovakvim clancima i portalima nije vrijedno pridavati paznju!
  • Maximo
    276


    Mislim da je kolega @Laugreano mislio uspjeh prezimljavanje u Europi itd...ali slažem se da je pobjeda nad Arsenalom svakako dovoljno dobra referenca za navedeni dvojca...
  • Efes Pilsen
    6.8k
    nista osobno, mene opcenito smeta podcjenjivanje svega sto se postiglo u zadnjih 20tak godina, pa i u smjeru proljeca. Mene sramota 2 sezone, Petev LP i Mamic EL. Ostalo je za mene uspjeh.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Do Bjelice nismo općenito ništa napravili ako tako gledamoMaximo

    Ja stvarno ne znam kakvo shvaćanje sporta i uspjeha imaju ljudi koji dinamov period od 2005/06 do 2018/19 smatraju neuspješnim, iskreno
  • Jurki
    8.5k
    kaj se Europe tice od 2000-2018. godine Dinamo ima 3 utakmice vrijedne spomena. Ajax u gostima (2:3), Arsenal doma (2:1) i Villarreal doma (2:0). Ostalo sve je samo tuga i jad.
    Blijede igre, poneki bljesak i sramotna ispadanja.
    Doma je uspostavljena dominacija i tome nema spora. Međutim tvrditi da smo imali uspjehe u Europi je iluzorno.
    Da sumiramo:
    Hnl-uspjeh
    Europa-neuspjeh.

    Edit: https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/396927

    Ovde sam izvadil sve utakmice u Europi od 2000-2018. za mali podsjetnik.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Do Bjelice nismo općenito ništa napravili ako tako gledamoMaximo

    Sa Zajecom '98 i Ardillesom '99 smo u LP imali bolje rezultate nego s Bjelicom.
  • Mlađi referent
    10.4k


    Ovo je toliko površno analiziranje

    Dinamo je imao 11 naslova prvaka u svojoj povijesti do te sezone 2005/06, u idućem periodu do 2018/19 osvaja njih 12.
    To nije uspješan period nego bolesno uspješan period.
    2014/15 sezona bez poraza, jedina u povijesti.
    Tri duple krune do tad, osam nakon toga.

    11 puta skupine europskih natjecanja zaredom, dakle jedanaest.
    4 puta skupine LP, a LP si do tad vidio u dva navrata u vremenu vjerojatno najjačeg Dinama ikad.

    45 utakmica zaredom bez poraza u svim natjecanjima

    2017., bili smo rekordi UEFE s 99 utakmica u pretkolima LP, danas ne znam kako stojimo.

    Tu je najmanje bitna pobjeda protiv Ajaxa, Arsenala ili Villareala. U tim godinama se stvarao dinamo kakav je danas, aktivni sudionik europskih natjecanja, moćna sila u svojoj zemlji, gradilo se da bi onda vrhunac došao kad je Bjelica uzeo, pokazat će se, nevjerojatno talentiranu generaciju koja će i nakon njega nastavit pisat povijest.

    Kontinuitet na takvom nivou je uvijek važniji od nekog bljeska protiv elitne momčadi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.