• Tongo Doumbia
    2.2k
    stavi ovo u temu Ademija. Da kad se netko zapita zašto je vraćen, više ni ne pomisli na to.
  • SAS1987
    13.3k
    Zrno po zrno pogača
    Konjak po konjak popovača
    Droljo

    Kamen na kamen palača :lol:
  • Kepec
    4.4k
    Ovo danas su bila jako teška 3 boda s obzirom na povijest utakmica ove sezone s Lokomotivom.
    Unatoč tome za mene su pobjeda dana klinci na kraju tekme koji su "provalili" u teren. Poslije sam vidio jednog od "bandita" kako na tatinim ramenima s dresom u rukama ide doma i ne skida osmijeh s lica.
    Uz sve utakmice, bodove i titule upravo ovo su pobjede koje vrijede, osmijesi onih najmlađih.
    Zagrebački mališani.
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Ponovo lokosi protiv Dinama na 200%! Teska utakmica al vrlo bitna 3 boda. Uvjeren sam da do kraja prvenstva cemo sve dobit. Veseli me dvojac Petko i Kulenovic vrhunski napadacki dvojac, a najvise nevjerovatna forma Baturine koji je opet danas odigro vrhunski.
  • Neki tip
    19.1k
    Ponovo lokosi protiv Dinama na 200%!Miro Vugrinec

    Neka, tak se bori za svoj klub, za svoju momčad, trenera i ugovor.

    A ne vrijedi ni spominjati iz perspektive navijača Dinama.

    Želim da se svi klubovi i svi igrači protiv Dinama bore "200" %. I zato je Dinamo velik, izazov, želja, motiv i san.
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    naravno slazem se. Ali pogledaj utakmice lokomotive protiv Dinama i ostaloh momcadi. Vidit ces znantnu razliku
  • Neki tip
    19.1k
    Ali pogledaj utakmice lokomotive protiv Dinama i ostaloh momcadi. Vidit ces znantnu razlikuMiro Vugrinec

    Pogledaj tekme Dinama protiv Rudeša i Istre ili Betisa i Tottenhama, vidjet ćeš znatnu razliku.
  • austrijanac
    2.6k
    Protiv boljih ces uvijek htjet igrat bolje.


    To je samo kompliment nama.
  • veselko tenžera
    1.2k
    Mislim da @Miro Vugrinec želi reći da je Šikić nešto ljut na Dinamo.
  • blackbully
    4.4k
    Da se zna za idući put ako bude viška ulaznica :grin:

    IMG-20240421-221001-869-edit-20176983899124.jpg
  • ShanKu
    343
    Samo da kažem, hvala Bogu kaj sam Dinamovac :pray: kakvo popodne za mene... samo Dinamo!
  • ksapi
    2.1k
    Decki, ovo su pobjede s kojima se osvaja naslov.
    Mi ovo prije dva mjeseca sigurno nebi dobili.
    Kule zasluzuje biti heroj sezone :love:
  • Big Daddy
    171
    Zbog ovakvih klinaca mi normalni navijaci ne idemo na tekme
  • Mrvica
    3.2k
    Neva masterclass jučer, vidio sam loptu u golu ali je dečko odradio posao na razini. Kombinacija Kule-Petko, nema dalje. Kao što je kolega @ksapi rekao, Kule zaslužuje biti heroj sezone i korača prema toj tituli! +3 i idemo dalje, ne treba čekat druge ekipe da Rijeka kiksa protiv njih nego pobjeđivat male tekme pa onda gaženje Rijeke!
    DZIS
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.